Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Торез

Пелагіївська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 83,3
Самовисування 5 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Ступак Галина Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ"Донбаський збагачувальний комбінат", майстер
2 3 Фесенко Дмитро Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Відокремлений підрозділ "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", прохідник ділянці № 3
3 4 Лаврентик Сергій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Відокремлений підрозділ "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", гірноробочий очисного забою дільниці № 3
4 5 Васякін Олександр Григорович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Торезький психоневрологічний інтернат з дитячим відділенням, директор
5 6 Гончарук Любов Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №18, вчитель фізичної культури
6 7 Степанова Ірина Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дошкільний навчальний заклад №31, завгосп
7 8 Роговнін Руслан Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Відокремлений підрозділ "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", прохідник дільниці № 3
8 9 Григор’єв Денис Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Відокремлений підрозділ "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", гірничий майстер дільниці північний вентиляційний ствол
9 10 Батракова Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Комунальне підприємство "Жилкомунсервіс" житлово-єксплуатаційне підприємство №3, начальник
10 11 Сулханішвілі Наталя Степанівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
11 12 Затолоцький Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
12 13 Урутін Олександр Борисович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Світанок Пелагіївки", директор
13 14 Медяник Світлана Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8, вчитель історії
14 15 Карпачова Наталя Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Комунальне підприємство "Світанок Пелагіївки", майстер
15 17 Тюріна Людмила Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, клуб ім. Кірова, директор
16 18 Панібратченко Тетяна Адольфівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пелагіївська селищна рада, секретар
17 19 Автономов Євген Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта №3-біс", охоронець
18 20 Баянова Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Пелагіївська селищна рада, інспектор військово-облікового столу
19 21 Ємельяненко Тетяна Валеріївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №31, вихователь
20 23 Бобришева Ольга Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Торезький психоневрологічний інтернат з дитячим відділенням, культорганізатор
21 25 Топорова Світлана Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дебальцівська дирекція залізничних перевезень станція Пелагіївський, начальник станції
22 26 Анічин Юрій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта "Лісна", начальник дільниці
23 27 Котова Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Міська лікарня №4, лікар-терапевт
24 28 Дейнека Олена Леонідівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта "Лісна", майстер поверхового комплексу
25 30 Гапонова Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пелагіївська селищна рада, головний бухгалтер
Самовисування
1 1 Заіка Ігор Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ"Донбаський збагачувальний комбінат", виконуючий обов’язки генерального директора
2 16 Солянкін Анатолій Вікторович 11.07.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта №3", головний енергетик
3 22 Конопльова Людмила Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Тандем 2006", пробоотбірник
4 24 Потовіченко Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
5 29 Пустовіт Віктор Михайлович 12.09.2011 позапартійний, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта "Лісова", підземний електрослюсар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
16 Тюпов Віктор Михайлович Освіта середня, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта №3-біс", енергетик, 01.11.2010 01.11.2010 12.05.2011
29 Некіпелов Олександр Федорович Освіта вища, член Партії регіонів, Шахтарська виконавча дирекція з ліквідації шахт "Ліквідуєма шахта "Лісна", головний інженер, 01.11.2010 01.11.2010 18.07.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"