Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Сніжне

Первомайська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 90
Комуністична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Мірошниченко Андрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, шахта "Ударник", гроз
2 6 Волков Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Фокіна Валентина Семенівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, клуб "Колос", директор
2 3 Кліщов Михайло Валерійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 4 Пігіна Наталія Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 5 Шаренко Олена Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 7 Стороженко Наталія Євгенівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, поштове відділення "Первомайський", завідуюча
6 8 Зінченко Вікторія Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП Зінченко Л.В., продавець
7 9 Шуст Тетяна Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайська селищна рада, касир
8 10 Кудряшов Сергій Георгійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 11 Частников Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, шахта "Ударник", електрослюсар
10 12 Омельчук Наталія Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
11 13 Чмельова Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайська селищна рада, секретар
12 14 Грицевська Катерина Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
13 15 Семенченко Кирило Олегович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Строй ДИС", директор
14 16 Федотов Михайло Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Донуглетехінвест", машиніст конвейера
15 17 Лебеденко Надія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
16 18 Гусєв Василь Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
17 19 Бондар Олена Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
18 20 Шахов Олександр Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Автоекспрес", водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"