Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Томаківський район

Томаківська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 33,3
Політична партія "Сильна Україна" 7 23,3
Самовисування 6 20
Народна Партія 5 16,7
Комуністична партія України 1 3,3
Партія "Демократичний Союз" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 18 Лавриненко Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, контрольно-ревізійний відділ в Томаківському районі, головний контролер-ревізор
Народна Партія
1 15 Шворак Василь Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ПСП АФ "Перше Травня", бригадир тракторної бригади
2 19 Рудич Валентина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Томаківська ЦРЛ, економіст
3 20 Бардукова Юлія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , тимчасово не працює
4 24 Панченко Валерій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ПСП АФ "Перше Травня", завідуючий гаражем
5 26 Ігнатченко Віта Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ПСП АФ "Перше Травня", головний бухгалтер
Партія "Демократичний Союз"
1 9 Тищенко Степан Степанович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Демократичний Союз", Томаківська загальноосвітня школа №2, вчитель
Партія регіонів
1 4 Похиленко Ольга Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, комунальне підприємство "Томаківське комунальне підприємство", директор
2 10 Ігнатченко Світлана Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, управління пенсійного фонду України у Томаківському районі, спеціаліст
3 13 Шевченко Тетяна Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Томаківська загальноосвітня школа №2, директор
4 14 Штацька Вікторія Олексадрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фінансове управління Томаківської РДА, спеціаліст
5 17 Філь Тамара Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Томаківська загальноосвітня середня школа №1, директор
6 21 Бардадим Євген Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Діоніс-Є", голова
7 22 Бардукова Тетяна Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Томаківська селищна рада , секретар
8 25 Сушко Ганна Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Томаківське бюро технічної інвентаризації", директор
9 27 Оксенюк Микола Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП АФ "Перше травня", головний механік
10 29 Дружко Григорій Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сергіївська загальноосвітня середня школа, вчитель
Політична партія "Сильна Україна"
1 1 Оксенюк Олег Валентинович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Томаківський професійний аграрний ліцей , заступник директора
2 2 Пилипчинець Олена Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Томаківський відділ освіти, методист
3 5 Гіюк Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство "Гіюк М.П.", голова
4 7 Головко Олена Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", відділ РАЦС, спеціаліст 1 категорії
5 8 Гошко Тетяна Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
6 12 Рудий Михайло Євгенійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Томаківська державна нотаріальна контора, завідувач
7 28 Парубець Юлія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", фермерське господарство "Палець О.О.", бригадир овочевої бригади
Самовисування
1 3 Шапошник Світлана Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, Томаківська ЦРЛ, старша медсестра
2 6 Нестерук Ірина Миколаївна 15.07.2013 Освіта середня, член Партії регіонів, СФГ "Скорук А.В.", головний бухгалтер
3 11 Бовкун Олександр Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Томаківське комунально-господарче підприємство , головний інженер
4 16 Нестеренко Олег Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець "Нестеренко О.А."
5 23 Дузенко Руслан Алімович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Томаківська загальноосвітня середня школа №1, вчитель
6 30 Попова Любов Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
6 Скорук Тамара Олексіївна Освіта вища, позапартійна, селянське фермерське господарство "Скорук А.В.", комерційний директор, 01.11.2010 01.11.2010 18.05.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"