Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Синельниківський район

Славгородська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 55
Самовисування 9 45

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Суліма Інна Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад №2, вихователь
2 3 Пісоцька Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Славгородська селищна рада, секретар
3 5 Завгородній Юрій Юрійович 09.09.2012 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська єпархія, настоятель храму
4 6 Сьоміна Надія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Славгородська середня загальноосвітня школа, вчитель
5 7 Іванова Тетяна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Славгородський арматурний завод, бухгалтер
6 8 Вініченко Тетяна Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 10 Кравченко Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Славгородський арматурний завод, головний технолог
8 15 Гриб Наталія Андріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад №3, завідуюча
9 17 Зузик Світлана Вадимівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Тургенєвська амбулаторія, медична сестра
10 18 Пікалова Віра Луківна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство “ЗА МИР", обліковець
11 19 Сирота Віталій Вікторович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство “БАЯР", голова
Самовисування
1 1 Вініченко Михайло Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 4 Лашко Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ “НИВА", заступник гол. бухгалтера
3 9 Агреніна Ксенія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №1, завідуюча
4 11 Доля Лідія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
5 12 Клепач Ірина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ“Славгород-Агро", бухгалтер
6 13 Деридович Вячеслав Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Запорізька дистанція сигналізації та зв’язку, електромеханік
7 14 Божок Ірина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Славгородська середня загальноосвітня школа, лаборант
8 16 Коваленко Людмила Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
9 20 Білоус Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
5 Банк Андрій Дмитрович Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець 02.11.2010 02.11.2010 10.07.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"