Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Синельниківський район

Іларіонівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 50
Самовисування 6 18,8
Політична партія "Сильна Україна" 4 12,5
Комуністична партія України 3 9,4
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,3
Партія Зелених України 1 3,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Таран Костянтин Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 7 Гірман Павло Павлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство, голова
3 14 Лаврик Олександр Никандрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Партія Зелених України
1 20 Десятов Максим Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії Зелених України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Козлова Олена Сергіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іларіонівська селищна рада, секретар
2 8 Колесник Анатолій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КМС-6 Придніпровської залізниці, начальник ВПО-3000 №136
3 10 Закликоцький Андрій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, підприємство ООО "Інтерпайп НПЗ", електромеханік
4 11 Крупський Сергій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КМС-6 Придніпровської залізниці, майстер
5 12 Кудим Валентина Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець, голова
6 13 Міня Валерій Йосипович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 15 Сугаль Ніна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КМС-6 Придніпровської залізниці, майстер
8 16 Борода Валерій Євгенійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство, голова
9 19 Балицький Володимир Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, м’ясокомбінат "Ювілейний"
10 23 Саннікова Ірина Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Іларіонівська неповна загальноосвітня школа, директор
11 25 Панкратьєва Валентина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Синельниківська інспекція, оператор
12 28 Плацинда Ольга Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КЗО Іларіонівський дошкільний навчальний заклад №1, завідуюча
13 29 Нагорняк Валентина Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, середня загальноосвітня школа №87 м.Дніпропетровська, вчитель
14 30 Чернова Марія Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, навчально-виховний комплекс селища Сад, завгосп
15 31 Шкіль Ігор Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство "Знаменівське", директор
16 32 Черевко Олександр Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство, голова
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Гальцева Лариса Леонідівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
2 27 Жулей Юрій Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", селянське фермерське господарство "Жулей", керівник
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Немтінов Володимир Валентинович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", приватне підприємство, директор
2 18 Субота Анатолій Павлович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", приватне підприємство, директор
3 22 Екзархов Анатолій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство, директор
4 24 Екзархова Наталія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фармацевтична компанія "Фарма-персонал", медичний представник
Самовисування
1 4 Коцупей Любов Дмитрівна 17.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Альфа - КЛ", директор
2 6 Панкратьєва Тетяна Миколаївна 17.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 9 Головченко Олексій Борисович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, торгівельна компанія "Алмаз", охоронець
4 17 Семенов Віктор Володимирович 17.01.2011 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КМС-6 Придніпровської залізниці, майстер
5 21 Половний Сергій Анатолійович 17.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, ГМС Придніпровської залізниці, інспектор
6 26 Чубенко Світлана Анатоліївна 17.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Іларіонівська неповна загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"