Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Маріуполь

Старо-Кримська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Притуленко Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №46, вчитель початкових класів
2 2 Топалова Наталія Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маріупольська міська рада управління освіти, відділ виховної роботи, спеціаліст І категорії
3 3 Топалова Клавдія Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, аптечний пункт №499, завідуюча
4 4 Кошелева Вікторія Борисівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
5 5 Обозна Людмила Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Д\к №101, завідуюча
6 6 Кожевнікова Наталя Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, центр культури і дозвілля, директор
7 7 Дьожкін Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, "Маріупольтепломережа", водій
8 8 Арабаджи Людмила Валентинівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Старо-Кримська селищна рада, інспектор військово-облікового столу
9 9 Богданова Оксана Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старо-Кримська селищна рада, головний бухгалтер
10 10 Кечеджи Володимир Ілліч 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Кечеджи", приватний підприємець
11 11 Коротких Вячеслав Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", слюсар-ремонтник
12 12 Софронов Сергій Борисович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", апаратник
13 13 Рудницька Тетяна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №46, вчитель української мови та літератури
14 14 Аракелян Інна Тарасівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №46, директор
15 15 Акрітова Марія Костянтинівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Старо-Кримський кар’єр", комірник
16 16 Цимбой Елла Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старо-Кримська селищна рада, секретар ради
17 17 Налча Дмитро Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", водій
18 18 Яковенко Микола Данилович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Старо-Кримська селищна рада, спеціаліст I категорії
19 19 Кривой Федір Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
20 20 Параскева Тетяна Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Старо-Кримський кар’єр", зам. директора з охорони праці
21 21 Кіор Василь Георгійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", акумуляторник
22 22 Кечеджи Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №46, вчитель фізичної культури
23 23 Абальмаз Любов Георгіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, спеціалізована школа №46, заступник директора з навчально-виховної роботи
24 24 Островерх Світлана Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Старо-Кримське відділення зв’язку, начальник відділення зв’язку
25 25 Лисков Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", начальник цеху ЦРМО-4
26 26 Тєміров Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", коваль
27 27 Єльцов Володимир Ілліч 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", водій
28 28 Фурса Микола Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", водій
29 29 Ковальов Роман Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПСГ "ВДР-Агро", механізатор-водій
30 30 Велентій Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСГ "ВДР-Агро", агроном



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"