Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Новомосковський район

Губиниська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 66,7
Самовисування 5 16,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" 3 10
Комуністична партія України 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 12 Альонушкіна Людмила Максимівна 03.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Губиниська загальноосвітня школа №2, вчитель
2 28 Гула Іван Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 2 Єсін Любов Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Губиниська селищна рада, секретар виконкому
2 4 Книжник Юрій Григорович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство, сільгосппрацівник
3 5 Никоненко Катерина Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Губиниська загальноосвітня школа №2, вчитель
4 6 Омельченко Галина Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Новомосковська філія "Ощадбанку", касир-контролер
5 7 Саламаха Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дніпропетровська паперова фабрика, охоронець
6 8 Даценко Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новомосковська районна рада, юрист
7 9 Старіков Анатолій Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 10 Голубцова Алла Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дніпропетровський метрополітен, працівник
9 11 Дуєнкова Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, соціальний працівник
10 13 Заговора Неля Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
11 14 Переймивовк Валентина Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
12 15 Немудрий Андрій Сергійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Юпітер-Транс", менеджер
13 16 Кирилюк Віталій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
14 18 Пономарьова Ольга Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
15 19 Рибалко Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Губиниська селищна рада, головний бухгалтер
16 20 Клименко Валентина Глібовна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, домогосподарка
17 21 Шиян Надія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СВК "Едельвейс", бухгалтер
18 25 Богомол Костянтин Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
19 29 Вовченко Зінаїда Ігнатівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
20 30 Артеменко Тетяна Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Євецько-Миколаївська загальноосвітня школа, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
1 1 Хобот Григорій Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство, голова
2 3 Хобот Володимир Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство, голова
3 26 Нехорошева Оксана Геннадіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Губиниська селищна рада, секретар
Самовисування
1 17 Решетняк Надія Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Євецько-Миколаївська загальноосвітня школа, директор
2 22 Карпач Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Імпорт та Експорт", директор
3 23 Ломака Віктор Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "ПКПП МДС", головний енергетик
4 24 Бура Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Губиниська селищна рада, землевпорядник
5 27 Ломака Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Транс-комплект", електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"