Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Криничанський район

Криничанська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 27 90
Партія регіонів 2 6,7
Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Зайва Ірина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, завідуюча сектора
Партія регіонів
1 12 Лізанець Інна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 30 Бондаренко Володимир Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, цех електрозв’язку №6 ФСЕЗ ВАТ "Укртелеком", інженер з пожежної безпеки
Самовисування
1 2 Дєдова Інна Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП Криничанської селищної ради "Комунальник", в.о.директора
2 3 Ганжа Людмила Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Криничанська селищна рада, спеціаліст І категорії бухгалтер обліку
3 4 Жалко Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 5 Крохмаль Віра Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Криничанська селищна рада, секретар
5 6 Троценко Вікторія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
6 7 Ніколайчук Валентина Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Криничанська ЦРЛ, фельдшер
7 8 Литвиненко Іван Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Криничанська селищна рада, спеціаліст І категорії з земельних питань
8 9 Зайченко Світлана Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Криничанська селищна рада, спеціаліст І категорії, бухгалтер
9 10 Бибик Валентина Григорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, відділ освіти райдержадміністрації, начальник господарської групи
10 11 Євстигнєєва Олена Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, комунальне підприємство "Редакція газети "Нові рубежі" та радіомовлення", завідуюча відділом
11 13 Оробченко Сергій Степанович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, головний спеціаліст
12 14 Янченко Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
13 15 Бовт Валентина Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Криничанська селищна рада, головний бухгалтер
14 16 Хмелюк Юлія Юхимівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Криничанська райдержадміністрація, головний спеціаліст юридичного сектору
15 17 Ніколенко Тетяна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Криничанський дошкільний навчальний заклад "Вишенька", завідуюча
16 18 Сербін Олександр Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дніпродзержинське УЕГГ, інженер ВТВ
17 19 Остапенко Олена Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
18 20 Ревута Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, спеціаліст І ікатегорії
19 21 Бондарчук Василь Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
20 22 Михайліченко Наталія Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, головний спеціаліст
21 23 Клименко Алла Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дніпродзержинське УЕГГ, майстер
22 24 Яцкевич Лідія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
23 25 Харлашина Ірина Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Криничанська селищна рада, спеціаліст І категорії з земельних питань
24 26 Троцький Станіслав Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
25 27 Пустовий Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Лада", головний інженер
26 28 Коломоєць Ігор Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Криничанський РЕМ, електромонтер
27 29 Ємельянова Зінаїда Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ "Лада", головний бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"