Результати виборів депутатів ради в одномандатних виборчих округах

 Дніпропетровська область Дніпропетровський район

Ювілейна селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 21 70
Політична партія "Сильна Україна" 3 10
Самовисування 3 10
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,7
Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Нікітін Андрій Олегович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ “Культурний центр Москва", менеджер по персоналу
Партія регіонів
1 1 Лагода Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ювілейна селищна рада, секретар
2 2 Тумак Дар’я Омелянівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Архітектурне бюро", спеціаліст
3 4 Алексєєва Галина Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпропетровська районна державна лікарня ветеринарної медицини, бухгалтер
4 5 Ямніч Ольга Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ювілейна селищна рада, в.о. головного бухгалтера
5 8 Заіка Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Ювілейна селищна рада, касир-рахівник
6 9 Онищенко Людмила Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, МБК "Україна-Канада", заступник начальника відділу капітального будівництва
7 12 Кононова Тетяна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ АВП "Содружество", заступник директора з економіки
8 13 Полупанова Валентина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ювілейна початкова школа №1, директор
9 14 Демченко Лариса Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дитячий заклад "Червона шапочка", завідуюча
10 15 Кулик Світлана Богданівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "СПМК-90", заступник головного бухгалтера
11 16 Забара Тамара Трохимівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Геосервіс", землевпорядник
12 17 Герасименко Тамара Іллівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ювілейна селищна рада, технік-будівельник
13 18 Шикула Гліб Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Зодіак", комерційний директор
14 20 Євпак Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий заклад "Червона шапочка", вихователь
15 21 Шаповалова Ірина Сергіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Редегаст-сервіс", начальник відділу
16 22 Кононов Денис Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Мега-буд", генеральний директор
17 26 Гряник Володимир Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ НПФ "ГеоІнфо", директор
18 27 Удовиченко Леонід Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТСББ "Колос", голова правління
19 28 Ніколенко Алла Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "ЖЕК №1", начальник
20 29 Олійник Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ Держкомзем у Дніпропетровському районі, спеціаліст
21 30 Дейнеко Володимир Максимович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ювілейна середня школа №1, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Цховребашвілі Майя Малакіаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 10 Санжаровський Геннадій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Самарське газове господарство, старший майстер
Політична партія "Сильна Україна"
1 19 Єрмоленко Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Дніпропетровський облводгосп, заступник начальника ЕТВЗ
2 24 Міщенко Наталія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Ювілейна середня школа №1, вчитель
3 25 Сікідін Денис Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", фермерське господарство, директор
Самовисування
1 7 Кондратюк Віктор Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 11 Половець Валентина Іллівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ювілейна середня школа №1, вчитель
3 23 Шевченко Григорій Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дніпропетровська міська рада, головний спеціаліст відділу ПІКЗФД



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"