Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Верхньодніпровський район

Дніпровська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 60
Партія регіонів 12 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Бублей Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпровська лікарня, лікар-стоматолог
2 2 Кусий Володимир Теодозійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, спорт-комплекс “Дніпровець", тренер з футболу
3 6 Бондар Юрій Євгенович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 8 Лошук Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Верхньодніпровське УЕГМ, слюсар
5 9 Блохіна Лариса Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, клуб “ЮнийТехнік", директор
6 13 Ступник Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпровська селищна рада, секретар
7 14 Боняк Антоніна Юріївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Дніпровська лікарня, медсестра
8 22 Бодянська Надія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 25 Поляковська Тетяна Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Дніпровська ДМШ, директор
10 27 Польща Ольга Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дніпровське газове господарство, диспетчер
11 28 Борисенко Віктор Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
12 30 Лобовко Іван Григорович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, спорт-комплекс “Дніпровець", тренер
Самовисування
1 3 Васькін Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", начальник котлотурбінного цеху
2 4 Касілов Олег Євгенович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", заcтупник головного енергетика
3 5 Лобаш Андрій Юрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", майстер дільниці
4 7 Шевченко Вадим Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", працівник
5 10 Сербіна Ольга Степанівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ “ДКПК", інженер з якості
6 11 Сушениця Світлана Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, комунальне підприємство "Дніпровське", начальник абонентного відділу
7 12 Муха Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Верхньодніпровський лісгосп", лісник
8 15 Діхтяр Віталій Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", начальник адміністративного відділу
9 16 Яцков Василь Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії Всеукраїнського об'єднання "Громада", Дніпровська СЗБШ, вчитель
10 17 Стреха Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", майстер по ремонту
11 18 Клименко Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", начальник дільниці засобів зв’язку
12 19 Мелешко Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дніпровська СЗБШ, вчитель
13 20 Петров Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 21 Міхеєнко Надія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дніпровська СЗБШ, вчитель
15 23 Прокоф’єв Сергій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", інженер електроник
16 24 Сафронова Тетяна Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дніпровська СЗБШ, вчитель
17 26 Логвінов Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “ДКПК", старшим майстром
18 29 Грабовецька Галина Вячеславівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ “ДКПК", апаратник екстракторщик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"