Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Васильківський район

Чаплинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 90
Комуністична партія України 1 5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Данільченко Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тягова підстанція, начальник
Партія регіонів
1 1 Помазан Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВЧД-3 ПТО, електрозварювальник
2 3 Безуглий Олександр Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чаплинська селищна рада, голова
3 4 Братко Алла Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Енергобуд", бухгалтер
4 6 Дубовик Григорій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, будівельно-монтажне управління, майстер
5 7 Штієнко Любов Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПТО ст. Чаплине, оператор
6 8 Бурдейна Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська загальноосвітня школа, директор
7 9 Тітова Лариса Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська загальноосвітня школа, вчитель
8 10 Узун Віктор Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чаплинське локомотивне депо, тесляр
9 11 Головко Раїса Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чаплинська філія Васильківського центру соціальних служб для сім’ї та молоді, спеціаліст
10 12 Саприкін Олег Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дистанція сигналізації та зв’язку НДВузол, електромеханік
11 13 Якименко Любов Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, клуб залізничників ст. Чаплине, директор
12 14 Проніна Валентина Георгіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Чаплинська селищна рада, секретар
13 15 Колєсов Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, перший загін воєнізованої охорони Придніпровської залізниці, начальник
14 16 Манько Олена Вячеславівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Чаплинська селищна рада, землевпорядник
15 17 Скляр Валентина Павлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Чаплинська селищна рада, спеціаліст
16 18 Фоменко Євген Антонович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
17 19 Вітюк Сергій Саркісович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Синельниківська дистанція колії, старший шляховий майстер
18 20 Назаренко Ольга Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Синельниківське міжміське бюро технічної інвентаризації, спеціаліст
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 5 Шпак Маргарита Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", станція Синельникове-1, сигналіст



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"