Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область м Херсон, Дніпровський район

Зеленівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Жужа Галина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ООО "Іксора", контролер
2 2 Горбік Людмила Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленівська селищна рада, секретар виконкому
3 3 Покрова Олександр Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Херсонське обласне КРУ, державний аудитор
4 4 Власенко Іван Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Присяжний Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Владімир", охоронець
6 6 Чихун Володимир Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, завідуючий магазином
7 7 Красько Оксана Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Тепло комунгосп", бухгалтер
8 8 Чуприна Віктор Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
9 9 Худенко Надія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, домогосподарка
10 10 Гажур Людмила Костянтинівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, землевпорядник
11 11 Думенко Людмила Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Балехівка", головний бухгалтер
12 12 Рудченко Лариса Ярославівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, домогосподарка
13 13 Альберті Надія Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
14 14 Джулеба Микола Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Теплокомунгосп", електрогазозварювальник
15 15 Кейбало Віктор Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
16 16 Плакса Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
17 17 Мар’євич Сергій Леонтійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МСЧ ХБК, лікар
18 18 Киливник Валентина Федорівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Зеленівський будинок культіри, директор
19 19 Харченко Тетяна Георгіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленівська селищна рада, секретар
20 20 Тільненко Олена Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня середня школа №30, вчитель
21 21 Матвієнко Віталій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Радіонова Людмила Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Зеленівська селищна рада, секретар друкарка
23 23 Дрогобицький Тарас Миронович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Антонівське комунальне підприємство, начальник АКГ
24 24 Гуляс Сергій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ОАО "Укртелеком", майстер
25 25 Морозова Марія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Петрівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідувач
26 26 Ничипорук Наталія Абделіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, домогосподарка
27 27 Тільненко Лідія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Богданівська пошта, листоноша
28 28 Мецкер Богдан Якович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
29 29 Сухоручко Ірина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лікарня ім. А. і О. Тропіних, молодша медсестра
30 30 Карх Наталія Євгеніївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, селищний будинок культури, завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"