Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Цюрупинський район

Брилівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 61,5
Партія регіонів 7 26,9
Народна Партія 2 7,7
Комуністична партія України 1 3,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Трембач Віра Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Бібліотека, бібліотекар
Народна Партія
1 5 Покришева Зоя Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
2 24 Майборода Володимир Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Елеватор, начальник
Партія регіонів
1 3 Незгода Леся Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Бр.Елеватор, бухгалтер
2 11 Дубаченко Тетяна Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа, вчитель
3 14 Манойленко Лариса Валентинівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 15 Хомчик Алла Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Дитячий садок, завгосп
5 17 Нижура Ольга Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
6 20 Наконечний Дмитро Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 26 Попов Віталій Валерійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Руда Неллі Владиславівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Підстепненська загальноосвітня школа, медична сестра
2 4 Тимошенко Сергій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Гідромеханізація, бульдозерист
3 6 Михайлов Володимир Валентинович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Оралов"
4 7 Станкевич Тамара Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Брилівська загальноосвітня школа, вчитель
5 8 Чечина Ліна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дитячий садок, вихователь
6 9 Фурсенко Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Брилівська дільнична лікарня, заступник головного лікаря по господарству
7 10 Мазун Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Пожежне ДЕПО
8 12 Медведєва Інна Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Брилівська селищна рада, секретар
9 13 Нікулінська Тетяна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
10 16 Казанцев Костянтин Юрійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
11 18 Стеценко Інна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дільнична лікарня, медична сестра
12 19 Рудік Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 21 Вінник Ірина Євгеніївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Брилівська загальноосвітня школа, вчитель
14 22 Литвиненко Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Брилівський ринок, директор
15 23 Крамаренко Ліна Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Брилівська загальноосвітня школа, повар
16 25 Васюкова Лариса Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дитячий садок, бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"