Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Єнакієве

Корсунська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 95
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 17 Биковський Олександр Павлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Баранов Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 2 Моісеєнко Тамара Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фельдшерський пункт с. Верхня Кринка, медична сестра
3 3 Старикова Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП Старикова, керівник
4 4 Вєдєніна Віра Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, навчально-виховний комплекс №19, вчитель
5 5 Вдовенко Тетяна Андріївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Єнакієвське управління з газопостачання та газифікації, бухгалтер
6 6 Прокопчук Тетяна Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Корсунська селищна рада, спеціаліст 2-ої категорії
7 7 Василенко Валентина Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, навчально-виховний комплекс №19, вчитель
8 8 Гладюк Василь Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець, керівник
9 9 Бреус Ірина Семенівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Єнакіївська санітарно-епідеміологічна станція, лаборант
10 10 Грінько Ольга Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділення поштового зв’язку смт Корсунь, начальник відділення
11 11 Колесніков Олександр Степанович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ОАО ЄМЗ, машиніст тепловоза
12 12 Матвєйченко Лілія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Станція швидкої медичної допомоги м.Єнакієве, молодша медична сестра
13 13 Кривобокова Валентина Микитівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Корсунська медична лікувальна установа №7 м. Єнакієве, медична сестра
14 14 Легенька Галина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець, керівник
15 15 Балухата Людмила Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
16 16 Легенька Олександра Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Корсунська селищна рада, головний бухгалтер
17 18 Макаров Віктор Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП Орджонікідзевугілля, начальник дільниці зв’язку
18 19 Постолова Тетяна Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець, керівник
19 20 Середа Олексій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ Укрбудтранс, водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"