Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Добропілля

Новодонецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Матяш Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 2 Снєгурова Людмила Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приписна дільниця Білозерської міської лікарні, дільничний лікар-терапевт
3 3 Аксьонов Анатолій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 4 Парашинець Микола Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Новодонецька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", начальник дільниці №3
5 5 Савченко Любов Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дошкільний навчальний заклад 25 "Радість", завідуюча
6 6 Вішуренко Тетяна Андріївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", роздавальник нафтопродуктів
7 7 Ганінець Галина Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новодонецька селищна рада, секретар
8 8 Булкіна Любов Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 9 Сосулєв Ігор Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Новодонецька" Державного підприємства "Добропіллявугілля", головний інженер
10 10 Жуков Андрій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", дільниця 1, гірничий майстер
11 11 Бобрун Світлана Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Новодонецька Ремонтно-експлуатаційна контора", директор
12 12 Гончарова Інна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дільниця 4 виробничого управління водопровідноканалізаційного господарства, контролер
13 13 Данильченко Павло Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", начальник дільниці
14 14 Сундучников Артем Сергійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", дільниця ремонтно-відновлюваних робіт, гірничий підземний
15 15 Колесник Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Добропіллявугілля", директорпо виробництву
16 16 Дунець Наталя Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля, начальник дільниці енерготеплотехнічного обладнання
17 17 Сваригіна Ніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець, перукар
18 18 Маршук Євген Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", дільниця монтаж демонтаж і ремонт обладнання, помічник начальника дільниці
19 19 Філімонова Наталя Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
20 20 Сукова Лариса Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство "Новодонецька Ремонтно-експлуатаційна контора", паспортист
21 21 Воронова Жанна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 16 Добропільської міської ради, директор
22 22 Світличний Євген Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля", дільниця водовідлив, механік
23 23 Жарова Наталя Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий навчальний заклад "Ромашка", помічник вихователя
24 24 Морозкова Любов Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 17 Добропільської міської ради, вчитель фізичного виховання
25 25 Бражніков Дмитро Олегович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "Новодонецьксервіс", директор
26 26 Куц Наталя Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Новодонецької селищної ради, касир
27 27 Балашенок Любов Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІст. 17 Добропільської міської ради, вчитель інформатики
28 28 Ломова Ізабелла Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 17 Добропільської міської ради, заступник директора з виховної роботи
29 29 Сипко Геннадій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Відокремлене підприємство "Шахта "Піонер" Державного підприємства "Добропіллявугілля, начальник дільниці стаціонарних установок
30 30 Петрина Олена Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Виробниче підприємство "Шахта "Свято-Покровська", роздавальник вибухових матеріалів



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"