Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Великоолександрівський район

Великоолександрівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 35
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 35

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 28,6
Політична партія Народний Рух України 6 17,1
Комуністична партія України 5 14,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 14,3
Самовисування 4 11,4
Народна Партія 2 5,7
Політична партія "Наша Україна" 1 2,9
Політична партія "Сильна Україна" 1 2,9
Політична партія "Третя Сила" 1 2,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Захаренко Валентин Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 10 Барановська Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Нацiональна акцiонерна страхова компанiя "Оранта", страховий агент
3 19 Яцушко Тамара Романівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
4 21 Гранов Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватне підприємство
5 34 Гандзій Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 2 Бакай Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ВАТ "Херсонгаз", слюсар
2 16 Карпюк Віра Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Партія регіонів
1 4 Засядько Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення, начальник
2 13 Єрмоченко Лариса Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Великоолександрівська селищна рада, секретар
3 20 Тонконог Валентин Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Херсонгаз", головний бухгалтер
4 23 Нікуліна Людмила Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №1, вчитель
5 24 Рись Світлана Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 27 Россол Наталія Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управлінння Пенсійного фонду, завідувач сектору
7 28 Коротіна Олена В’ячеславівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, "Маркет", продавець
8 30 Гончаренко Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Херсонгаз", інженер
9 31 Рись Віктор Веремійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СДПЧ – 17, водій
10 35 Коваленко Олег Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, залізниця, електромонтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Надточій Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Надточій", експедитор
2 15 Тімошин Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
3 29 Легуша Катерина Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
4 32 Рябоконь Віра Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
5 33 Масинець Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЦРЛ, головна медсестра
Політична партія Народний Рух України
1 1 Бакай Олександр Борисович 02.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, магазин "Бджілка", продавець
2 6 Токар Юрій Леонідович 02.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, фермерське господарство "Фала", голова
3 11 Мудра Людмила Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №1, завідувач
4 17 Захаренко Олександр Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, Херсонський НКК, майстер виробничого навчання
5 18 Головко Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Фортуна", голова
6 26 Лещенко В’ячеслав Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, фермерське господарство "Надія", голова
Політична партія "Наша Україна"
1 7 Копил Едуард Петрович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", УТМР, єгер
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Величко Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", АЗС ПП "Величко"
Політична партія "Третя Сила"
1 22 Ковалевич Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Третя Сила" , "Злагода", голова правління
Самовисування
1 3 Дурбак Віктор Миколайович 26.12.2010 Освіта вища, член Партії "Справедливість" , пенсіонер
2 9 Соколенко Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа №1, завгосп
3 12 Жаркова Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватне підприємство
4 25 Тєтєрєв Ігор Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"