Результати виборів депутатів ради

 Львівська область м Львів, Шевченківський район

Брюховицька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 29 96,7
Політична партія Народний Рух України 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Народний Рух України
1 24 Войтович Любомир Васильович 09.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, Управління освіти ЛМР, головний спеціаліст
Самовисування
1 1 Лешківець Олег Миронович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТзОВ "ТКС-менеджмент", юристнульт
2 2 Войцеховський Олег Ігорович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 3 Кобявка Ігор Петрович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, , водій-експедитор
4 4 Бенько Тарас Богданович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, інвалід ІІ групи
5 5 Денисюк Павло Юрійович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Національний університет "Львівська політехніка", викладач
6 6 Качинський Ярослав Петрович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВДАІ м.Львова, старший інспектор
7 7 Вовк Степан Іванович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Брюховицький ДОК, верстатник
8 8 Лацик Зиновій Львович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Бурком", заступник генерального директора
9 9 Мамчур Лев Іванович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний
10 10 Лозинський Петро Миронович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Еліт бут", директор
11 11 Дроздовський Андрій Євгенович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ТзОВ "Геоцентраль", заступник директора
12 12 Доманський Володимир Володимирович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 13 Зубрицька Богдана Іванівна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дошкільний заклад №143, завідувач
14 14 Кондратьєв Станіслав Миколайович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Податкова міліція м. Львова, заступник начальника
15 15 Собко Іван Михайлович 12.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Львівська обласна рада, радник
16 16 Кукіль Любомир Євгенович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЛДІПДМ в НДС, художник
17 17 Кута Роман Володимирович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний
18 18 Литвинчук Владислав Вікторович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Страхова компанія, заступник директора
19 19 Проць Ярослав Юліанович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВКФ "Політерм", головний інженер
20 20 Гаврушко Олег Миколайович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Ярославна сервіс", менеджер
21 21 Чухрай Володимир Зенонович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Кичма Юрій Михайлович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОКП ЛОР "БТІ та ЕО", юрист
23 23 Мацюк Василь Семенович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
24 25 Городецька Зоряна Дмитрівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, відпустка по догляду за дитиною
25 26 Кураш Олег Еристович 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
26 27 Боберський Ігор Степанович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військовий
27 28 Хруник Володимир Васильович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний
28 29 Ощудляк Олександра Омелянівна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Львівська Духовна Семінарія, економ
29 30 Чунис Євгенія Володимирівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, 7 міська лікарня, медреєстратор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"