Результати виборів депутатів ради

 Львівська область м Львів, Залізничний район

Рудненська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 21 70
Політична партія "Наша Україна" 8 26,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 27 Боровець Роман Романович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ППСПФО "Боровець"
Політична партія "Наша Україна"
1 3 Попович Олександр Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 4 Панкевич Тарас Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Укртелеком", старший майстер
3 12 Добровольська Ірина Мирославівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №74, головний бухгалтер
4 15 Двулят Мирослав Ігнатович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, кафе-бар "Юність", адміністратор
5 17 Дах Ярослав Зеновійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Алькор", водій
6 26 Малашняк Роман Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ"Форінет", директор
7 29 Паньків Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна"
8 30 Хомик Мирослава Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СГІРФО зал. ЛМУУМВСУ у Львівській області, паспортист
Самовисування
1 1 Муха Ростислав Володимирович 14.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
2 2 Прийма Богдан Григорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
3 5 Кваснікевич Михайло Ярославович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство, адвокат
4 6 Кінаш Ігор Романович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Літера", директор
5 7 Лендєл Іван Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний
6 8 Панченко Михайло Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ГУМВСУ у Львівській області, дільничний інспектор
7 9 Пащак Тарас Ярославович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа №74, вчитель
8 10 Турчин Ігор Олегович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний
9 11 Труш Олена Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №74, вчитель
10 13 Марухняк Євген Леонідович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Марухняк"
11 14 Шищак Теодозій Мирославович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Континентнафтотрейд"
12 16 Гуцол Богдан Тарасович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство
13 18 Мельник Юрій Богданович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Рудно-транс", директор
14 19 Коган Руслан Ярославович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ФОПП Коган Р.Я.
15 20 Шумська Ірина Романівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТзОВ "Форт-три", головний бухгалтер
16 21 Мокрик Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, РГУУГКЦ, дяк
17 22 Кшик Юрій Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний
18 23 Криворучко Зеновій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний
19 24 Бардин Олег Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство
20 25 Солук Михайло Степанович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний
21 28 Яєчник Петро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВМКУЗР, заступник начальника центру з лог.



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"