Результати виборів депутатів ради

 Донецька область м Донецьк, Будьоннівський район

Ларинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Єрмолов Роман Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Тепличний", охоронник
2 2 Смирнов Євген Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Екологічна компанія Громада", головний інженер
3 3 Рудницький Олексій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 4 Нечитайло Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Донецька Електро-Інструментальна компанія", директор
5 5 Кухтін Костянтин Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДПА у Донецькій області Управляння внутрішньої безпеки Державної податкової адміністрації України, заступник начальника
6 6 Багрій Андрій Геннадійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Екологічна компанія Громада", спеціаліст з обліку і аудіту
7 7 Кириченко Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Тепличний", заступник директора
8 8 Парафієнко Любов Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ларинська селищна рада, секретар ради
9 9 Матвєєв Ігор Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Екологічна компанія Громада", експерт з питань безпеки
10 10 Кругляк Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Агрофірма Тепличний", головний бухгалтер
11 11 Кравченко В’ячеслав Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ " Екологічна компанія Громада", експерт з питань соціально-трудових відносин
12 12 Савченко Федір Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Тепличний", головний зоотехнік
13 13 Ковальова Ніна Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ " Тепличний", зоотехнік-селекціонер
14 14 Бачеріков Олег Ігорович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство " Будьоннівський ринок", заступник директора
15 15 Казанцев Олександр Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ " Донремгшо", директор
16 16 Савченко Ірина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Головне управління економіки Донецької обласної державної адміністрації, головний спеціаліст
17 17 Мальчик Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, директор
18 18 Сафаров Рустем Мазитович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ " Металтранслайн", директор
19 19 Віт Дмитро Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДПІ ЦУМВС України у Донецькій області, державний автоінспектор
20 20 Перепелиця Олександр Федорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ " Агрофірма Тепличний", заступник директора



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"