Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Амвросіївський район

Новоамвросіївська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 13 81,3
Комуністична партія України 2 12,5
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Кацель Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП “Сервіс", водій
2 13 Закутня Галина Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, перукарня с. Велике Мішково, перукар
Народна Партія
1 2 Мунін Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Амвросіївська філія ПАТ "Хайдельберг Цемент Україна", водій
Партія регіонів
1 1 Курінний Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Амвросіївська філія ПАТ "Хайдельберг Цемент Україна", інженер-механік
2 4 Мачуженко Анатолій Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Амвросіївська філія ПАТ "Хайдельберг Цемент Україна", оператор цементних мельниць
3 5 Єфименко Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Амвросіївська філія ПАТ "Хайдельберг Цемент Україна", художній керівник Палацу культури
4 6 Цупка Ганна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоамвросіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., техробітниця
5 7 Сапко Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 8 Карпенко Наталія Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП “Сервіс", економіст
7 9 Лига Галина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоамвросіївська загальноосвітня школа, викладач
8 10 Купцова Надія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новоамвросіївська селищна рада, спеціаліст
9 11 Соловйова Світлана Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЧП Соловйова, приватний підприємець
10 12 Дегтярьва Олеся Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ “Техпром", рекуперарщик
11 14 Скидан Алла Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
12 15 Скубченко Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Амвросіївське управління газового господарства, слюсар
13 16 Дьоміна Антоніна Володимірівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новоамвросіївська селищна рада, операто комп’ютерного набору



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"