Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Ясинуватський район

Верхньоторецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 24 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Шальнєва Ольга Євгенівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Верхньоторецька селищна рада, спеціаліст – землевпорядник апарату виконавчого комітету
2 2 Сопін Олександр Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Боброва Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Верхньоторецька селищна рада, секретарь
4 4 Долга Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад "Топольок", вихователь
5 5 Коломєєць Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Верхньоторецька селищна рада, касир апарату виконавчого комітету
6 6 Дергачов Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 7 Левадня Ольга Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Верхньоторецька поліклініка, завгосп
8 8 Морозова Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЦКіД смт Верхньоторецьке, директор
9 9 Мартиненко Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, бібліотека м. Ясинувата, завідуюча
10 10 Зайцева Ольга Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Верхньоторецька селищна рада, спеціаліст апарату виконавчого комітету
11 11 Странадко Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, станція Ясинувата, черговий помічник начальника вокзалу
12 12 Сагірова Тамара Семенівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Донецька залізниця, провідник
13 13 Бабарика Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, локомотивне депо "Ясинувата – Західне", бригадир
14 14 Антіпова Олена Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа селища Красний Партизан, вчитель
15 15 Єрмоленко Григорій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, БМЕЦ-9, сторож
16 16 Павлова Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДС ст. Ясинувата, оператор
17 17 Аксьонов Григорій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
18 18 Сопіна Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фельдшерський пункт с. Красний Партизан, медична сестра
19 19 Вітер Олександр Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
20 20 Кривогубова Людмила Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ясинуватська районна рада, головний спеціаліст
21 21 Рибальченко Алла Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ясинуватські електричні мережі, контролер
22 22 Казанцева Олена Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
23 23 Юхимець Микола Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, селянське фермерське господарство "Менора", голова
24 24 Брага Марія Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"