Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Сумський район

Хотінська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Біловодський Олександр Євгенович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хотінський професійний аграрний ліцей, вихователь
2 2 Трофимчук Олена Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хотінський професійний аграрний ліцей, вчитель
3 3 Шабаль Наталія Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хотінська загальноосвітня школа, вчитель
4 4 Свистюр Олександр Георгійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 5 Кривошапка Валерій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, МП “Будівельник", директор
6 6 Непокритова Оксана Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 7 Білокур Віталій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ “Сумигаз", майстер
8 8 Руденко Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хотінська селищна рада, секретар
9 9 Шабаль Ольга Сергіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хотінський професійний аграрний ліцей, бібліотекарь
10 10 Головченко Тетяна Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хотінський дошкільний навчальний заклад “Струмочок", вихователь
11 11 Лісніченко Іван Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хотінська ДЛВМ, начальник
12 12 Ковчун Любов Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хотінська загальноосвітня школа, вчитель
13 13 Єрмоленко Сергій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “Укртелеком", інженер
14 14 Семих Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ОО “Альфа", охоронець
15 15 Коротенко Тетяна Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
16 16 Черняк Анжела Євгенівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Писарівська сільська бібліотека, бібліотекар
17 17 Юрченко Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
18 18 Турченко Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Агрофірма "Рост", охоронець
19 19 Довгопол Олександр Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
20 20 Коваленко Євген Олександрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Піщанський лісгосп Сумського району, лісник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"