Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Охтирський район

Чупахівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ланчак Володимир Євгенійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Степанова Ніна Володимирівна 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чупахівська селищна рада, головний бухгалтер
3 3 Чуб Наталія Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чупахівська газова дільниця, оператор
4 4 Мочаліна Ольга Михайлівна 06.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
5 5 Сугак Діна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чупахівська дільнична лікарня, медсестра
6 6 Вакуленко Наталія Миколаївна 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чупахівська селищна рада, директор будинку культури
7 7 Ромась Вікторія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чупахівська газовадільниця, оператор
8 8 Мачула Валерій Іванович 06.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Ташань", різноробочий
9 9 Барздов Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Охтирське РВЕ, контролер
10 10 Джишкаріані Омарі Радекович 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП "Піонер", керуючий відділом
11 11 Рудаков Роман Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Колєснік Володимир Семенович 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чупахівський БК, художній керівник
13 13 Байстрюченко Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, аптека, аптекар
14 14 Маслюк Микола Миколайович 06.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Хижняк Володимир Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП "Піонер", керуючий відділом
16 16 Сугак Олег Володимирович 06.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Берденко Лариса Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чупахівська селищна рада, соціальний працівник
18 18 Вельбой Костянтин Миколайович 06.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Ташань", тракторист
19 19 Борейко Галина Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Чупахівська селищна рада, начальник військово-облікового столу
20 20 Король Олександр Миколайович 06.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Ташань", тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"