Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Недригайлівський район

Тернівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 45
Партія регіонів 7 35
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 10
Комуністична партія України 1 5
Політична партія Народний Рух України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Шевченко Ірина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернівська селищна лікарня, медсестра
Партія регіонів
1 1 Бобошко Лідія Митрофанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тернівська селищна рада, секретар
2 2 Мамонова Наталія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернівський дошкільний навчальний заклад , вчитель музики
3 6 Кудрічев Сергій Якович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 7 Манько Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 9 Шовкопляс Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тернівська селищна рада, секретар-друкар
6 15 Красько Олена Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернівська селищна лікарня, головний лікар
7 17 Пономаренко Тамара Борисівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Кифоренко Андрій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВТВ банк, економіст
2 20 Браташ Раїса Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія Народний Рух України
1 16 Біловол Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, ДП "Нафком-агро", водій
Самовисування
1 3 Маслянка Сергій Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 4 Кифоренко Віктор Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 5 Боровик Антоніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тернівська селищна лікарня, лаборант
4 8 Устименко Вікторія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хоружівський дитячий будинок, заступник директора
5 10 Михеєнко Олег Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернівська селищна лікарня, лікар-терапевт
6 12 Лісний Микола Іванович 10.01.2011 Освіта вища, член Народного Руху України, магазин "Азалія", охоронець
7 14 Мазна Оксана Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тернівський ТЦ захисту населення, соціальний працівник
8 18 Семко Микола Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернівська селищна лікарня, фельдшер
9 19 Палига Ніна Артемівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернівська селищна лікарня, лікар-стоматолог



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"