Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Краснопільський район

Угроїдська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Народна Партія 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Загорулько Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Краснопільський держлісгосп, лісник
2 12 Мельников Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Краснопільський держлісгосп, лісник
3 14 Гапонов Сергій Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Краснопільський держлісгосп, лісник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Литовченко Наталія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Угроїдське відділення ощадбанку, касир
2 5 Алферова Галина Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Угроїдська селищна рада, касир
3 16 Пономарьов Олексій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Наумівський спиртзавод, комірник
Самовисування
1 1 Бондарева Світлана Вячеславівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий будинок сімейного типу, вихователь
2 3 Соляник Іван Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Угроїдський цукрозавод, головний енергетик
3 6 Босик Віктор Леонідович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Угроїдський цукрозавод, начальник будівельного майданчика
4 7 Кутах Олена Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Угроїдський дошкільний навчальний заклад , завідуюча
5 8 Сєрік Тетяна Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Угроїдська селищна рада, секретар
6 9 Чергінець Іван Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ ПФ"Тур`енське", завідуючий майстерні
7 10 Будко Олег Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Угроїдська селищна рада, землевпорядник
8 11 Мірошніченко Михайло Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Краснопільське управління сільського господарства, головний енергетик
9 13 Радіонов Юрій Іванлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Наумівський спиртзавод, заступник директора
10 15 Сидоренко Олексій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Наумівський спиртзавод, заступник директора



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"