Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Першотравневий район

Мангушська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 83,3
Самовисування 5 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Чернікова Любов Якимівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
2 2 Тільмаченко Микола Геннадіойвич 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ"Донецьк-обленерго", заступник начальника
3 3 Половников Ігор Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ Держкомзему у Першотравневому районі, завідуючий сектором оцінки та ринку земель
4 5 Хаджинова Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Агроцех №10 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", інспектор кадрів
5 6 Ільїна Раїса Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий садок "Аліса", завідую-ча
6 7 Векліч Сргій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, база відпочинку "Зелений мис"ТОВ "Побут-сервіс", комендант
7 8 Трегубенко Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Агроцех №11 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", завідуючий господарством
8 10 Шайда Руслана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, касир по податкам
9 12 Ростова Ніна Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
10 14 Головня Ірина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева райдержадміністрація, начальник служби у справах дітей
11 15 Огунлух Світлана Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, головний бухгалтер
12 16 Бєлова Прасков’я Антонівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, секретар
13 17 Трофімова Тетяна Геннадіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева районна лікарня, акушер- гінеколог
14 18 Шепель Ігор Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
15 19 Вощук Валентин Антонович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
16 21 Караянов Віктор Федорович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Агроцех №11 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", інженер з охорони праці
17 22 Мануілова Олена Антонівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, бухгалтер
18 23 Папазов Віталій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури
19 24 Пономаренко Наталя Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, спеціаліст-юрист
20 25 Чернишов Сергій Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Інспекція Держтехнагляду облдержадміністрації по Першотравневому району, головний спеціаліст
21 26 Бузівський Костянтин Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Агроцех №11 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", комірник
22 27 Беш Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Агроцех №11 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", ведучий інженер-енергетік
23 28 Тітішов Анастас Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Агроцех №11 ДП "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "ММК ім. Ілліча", головний інженер
24 29 Тесленко Єгана Гейбат 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мангушська селищна рада, спеціаліст-землевпорядник
25 30 Паша Галина Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мангушське комунальне підприємство "Комунальник", інженер
Самовисування
1 4 Ромащенко Роман Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Першотравнева районна лікарня, лікар-хірург
2 9 Мазур Володимир Станіславович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 11 Ватраль Олена Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Донецькобленерго", юрист консульт
4 13 Красозов Микола Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МПП "Кнів", директор
5 20 Сафошин Андрій Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"