Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Конотопський район

Дубов'язівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 61,5
Народна Партія 4 15,4
Комуністична партія України 3 11,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 11,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 6 Ілляшенко Валентин Олексійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЧП "Бабенко" в Дубов’язівці, слюсар
2 10 Волобуєва Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 15 Боровиков Валерій Прохорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Народна Партія
1 2 Повидиш Валерій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Дубов’язівський Елеватор", змінний майстер
2 21 Гутян Григорій Андрійович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ "Агро продукт", головний механік
3 23 Бочкун Григорій Федорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Ранок - Гамаліївка", головний енергетик
4 24 Москалець Олександр Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Ранок - Гамаліївка", водій
Партія регіонів
1 1 Кирічок Ганна Олексіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Хлібзавод Дубов’язівський", технолог
2 3 Діденко Ганна Григорівна 11.01.2011 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 4 Пономаренко Інна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Хлібзавод Дубов’язівський", бухгалтер - касир
4 5 Руденко Марина Валеріївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дубов’язівська селищна рада, спеціаліст
5 7 Шадорін Олександр Володимирович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ДП Дубов’язівський спиртзавод, інженер
6 8 Петренко Марія Федорівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 9 Воловйова Валентина Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дубов’язівський дошкільний навчальний заклад "Сонечко", завідуюча
8 14 Анцибор Світлана Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дубов’язівський дошкільний навчальний заклад "Сонечко", завгосп
9 16 Гребенько Віктор Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Хлібзавод Дубов’язівський", головний інженер
10 17 Рудиця Іван Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сім’янівський Будинок культури, директор
11 18 Василенко Світлана Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дубов’язівська селищна рада, спеціаліст землевпорядник
12 19 Романчук Руслан Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Сім"яновський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
13 20 Скрипочка Людмила Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Дубов’язівська селищна рада, секретар
14 22 Масько Юрій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Коханівський фельдшерський пункт, завідуючий
15 25 Іващенко Лариса Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
16 26 Шевченко Євдокія Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Стеценко Віктор Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Конотопська районна дитячо-юнацька спортивна школа, тренер
2 12 Ретюнська Надія Петрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
3 13 Кайнара Микола Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дубов’язівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, фельдшер медичної допомоги



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"