Результати виборів депутатів ради

 м.Севастополь Нахімовський район

Качинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 33,3
Народна Партія 9 30
Самовисування 5 16,7
Соціалістична партія України 2 6,7
Комуністична партія України 1 3,3
Партія "Народна влада" 1 3,3
Партія Пенсіонерів України 1 3,3
Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Вахрушева Олена Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Народна Партія
1 5 Гопеєва Євгенія Іллівна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
2 12 Афанасьєва Юлія Юріївна 14.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП радгосп П.Осіпенко, завідуюча їдальні
3 13 Родіонов Сергій Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, головний електрик
4 18 Добровольська Валентина Федорівна 14.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП радгосп П.Осіпенко, завідуюча фруктосховищем
5 19 Єфременко Наталя Аркадіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, старший агроном
6 20 Нестеренко Іван Макарович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, керуючий відділенням
7 21 Поглазова Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, заступник директора по збиту
8 24 Шарапова Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, технолог винзаводу
9 29 Харченко Наталя Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП радгосп П. Осипенко, бухгалтер стройцеху
Партія "Народна влада"
1 16 Аблаев Рустем Арипович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", ПП "Буделектро Плюс", головний інженер
Партія Пенсіонерів України
1 11 Крока Дмитро Тарасович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 3 Кузнєцов Антон Геннадійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління охорони здоров’я МДА, заступник начальника
2 7 Кобилінська Тетяна Віталіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 10 Лупітько Микола Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Севастопольгаз", майстер
4 14 Сидорова Юлія Євгеніївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий садок №103, завідуюча
5 17 Азізова Наджіе Мамедівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Медичний пункт, врач-педіатр
6 22 Патрикеєв Олексій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
7 25 Косенко Ліда Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП радгосп П. Осипенко, завідуюча складу
8 26 Костіна Тетяна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Качинська селищна рада, заступник голови
9 27 Бєляєва Ірина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 28 Титаренко Олена Валентинівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Міська бібліотека №36, гардеробниця
Соціалістична партія України
1 1 Мілославіна Ірина Шотівна 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, ФОП "Мілославіна"
2 23 Одаж’ю Микола Григорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Виджей", керівник
Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю
1 9 Фекліна Маргарита Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, офіцерський гуртожиток гарнізону с. Кача, завідуюча
Самовисування
1 2 Ізорія Валентина Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
2 4 Поповський Сергій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа №13, директор
3 6 Тарануха Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №13, вчитель
4 15 Усеінов Рустем Османович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МКП "Севгорводоканал", бригадир машиністов насосних станцій
5 30 Ахтемов Сулейман 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"