Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Глухівський район

Шалигинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Аграрна партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 1 Бородін Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Шалигинське", бригадир
Самовисування
1 2 Капоріна Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДНВЗ "Горобинка", завідуюча
2 3 Старцева Любов Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, заступник директора
3 4 Ціко Василь Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Пророко-Іллінська Церква, настоятель
4 5 Кліменченко Світлана Василівна 16.03.2015 Освіта середня, позапартійна, Шалигинська сільська рада, діловод
5 6 Безбабних Надія Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шалигинська селищна рада, секретар
6 7 Матосова Галина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шалигинська селищна рада, головний бухгалтер
7 8 Суровицький Іван Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Глухівська дитячо-юнацька спортивна школа, тренер
8 9 Слукіна Тамара Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, директор
9 10 Артьоменко Олена Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, вихователь
10 11 Жидков Олександр Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Шалигинське", завідуючий гаражем
11 12 Сєрих Іван Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
12 13 Гудова Тетяна Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНВЗ "Горобинка", вихователь
13 14 Поляков Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шалигинське лісництво, майстер лісу
14 15 Антоненко Галина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНВЗ "Горобинка", вихователь
15 16 Артеменко Олена Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, помічник вихователя



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
5 Васіна Тетяна Миколаївна Освіта вища, позапартійна, Шалигинська міська лікарня, старша медсестра, 03.11.2010 21.01.2015

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"