Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Ялта

Сімеїзька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 27 75
Самовисування 9 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Османова Діляра Расімовна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний нотаріус
2 3 Гринь Сергій Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур", директор
3 4 Нікішина Надія Павлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КРП "ВПВКГ ПБК" Алупкинська ділянка, оператор
4 7 Рибалка Лариса Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 8 Репкіна Анжеліка Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Альта"
6 9 Карташова Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ялтинське відділення Державного ощадного банку України, касир-операціоніст
7 10 Тітова Валентина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, НВК Сімеїзської селищної ради, вчитель
8 11 Штепа Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Фаворит", менеджер з продажу
9 13 Міщенко Дмитро Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Реал-Крим", директор
10 14 Рибалка Ніна Сергіївна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 15 Кирилюк Євген Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
12 16 Копилов Олег Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ялтинське відділення Державного ощадного банку України, керівник відділу кредитування
13 17 Плющ Євген Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Дельта-В", начальник планово-договірного відділу
14 18 Ковшун Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Будинок творчості вчених "Кацівелі" НАН України, директор
15 19 Петренко Галина Геннадіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
16 20 Захаров Ігор Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ будівельна компанія "Голуба затока", заступник діректора
17 21 Єфанов Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СОК "Зміна", директор
18 22 Антонович Андрій Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МРЦ ВМС України "Алупка", начальник
19 25 Фурман Василь Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СОК "Зміна", заступник директора
20 26 Чернявська Галина Леонтіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімеїзська селищна рада, секретар
21 27 Галкін Едуард Яковлевич 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
22 28 Соменко Роман Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, НАПКС, викладач кафедри фізичного виховання
23 29 Краєвський Євген Костянтинович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління податкової міліції ДПА у Полтавській області, заступник начальника
24 30 Гусейнов Рза Халіл 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
25 32 Шемшедінов Тимур Емірович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Тай-Брейк", директор
26 33 Безсім’яников Вячеслав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління державної служби охорони, водій
27 36 Ломенко Юрій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Альта", директор
Самовисування
1 1 Горбенко Олександр Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "УТК", директор
2 5 Цховрєбов Вячеслав Харитонович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 6 Кічина Алла Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
4 12 Кравченко Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
5 23 Блошенко Руслан Станіславович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Комконсультант", заступник директора
6 24 Анікєєв Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "КУА "Глобус Ессет Менеджмент", керівник департаменту інвестування та розвитку інвестиційних проектів АР Крим
7 31 Барсуков Роман Євгенович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 34 Морозов Валерій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "ЕВАС-Альянс", директор по загальним питанням
9 35 Еннанов Аленур Едемович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"