Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Ялта

Гаспринська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 69,4
Самовисування 11 30,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 6 Голуб Вячеслав Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 7 Шилов Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, санаторний комплекс "Зорі України", слюсар МВЗ
3 9 Козєєв Віктор Сергійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємство "Південьспецкомплект", директор
4 10 Єпік Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гаспринська селищна рада, секретар
5 11 Єпік Сергій Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Готель "Ореанда", менеджер
6 12 Круглик Любов Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 13 Ліпатов Микола Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 15 Селезньов Олексій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, виконавчий комітет Гаспринської селищної ради, землевпорядник
9 16 Голубєв Пилип Валерійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КП "Гаспринське об’єднання житлово-комунального господарства", майстер ділянки
10 17 Степаненко Сергій Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Альянсбудсервіс", юрисконсульт
11 18 Антошкін Михайло Костянтинович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, виконавчий комітет Гаспринської селищної ради, керуючий справами виконавчого комітету
12 20 Болотенюк Микола Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Ялтабудтранс", голова правління
13 22 Омельковець Євген Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гаспринське об’єднання житлово - комунального господарства, майстер ділянки
14 23 Касянова Ірина Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
15 24 Давиденко Віталій Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 25 Рекайкін Данило Ігорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Гаспра", інженер
17 26 Постовалов Олександр Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фірма "Ратон", водій
18 28 Калоєров Діонис Саввич 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ресторан "Золотое руно", заступник директора
19 29 Любецький Володимир Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
20 31 Гуров Сергій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гаспринська селищна рада, землевпорядник
21 32 Авакян Мовсес Шалікойович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
22 33 Аркулінський Микола Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
23 34 Мороз Віктор Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
24 35 Азюковський Костянтин Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
25 36 Харченко Дмитро Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Мацієвський Андрій Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП санаторій "Дніпро", спеціаліст по державним закупівлям
2 2 Алфімов Миколай Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, державне науково-виробниче підприємство "Об’єднання комунар", завідуючий
3 3 Веретельніков Василь Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Аверін Віталій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Артлайт", заступник директора по технічному забезпеченню
5 5 Суслов Володимир Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Гаспринська селищна рада, інспектор ДАБК
6 8 Душин Ігор Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Алупкінська міська лікарня, лікар-стоматолог
7 14 Давидова Олена Антонівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 19 Каспаров Микола Равельович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
9 21 Лямін Марко Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Альянсбудсервіс", начальник служби безпеки
10 27 Сушко Віталій Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 30 Трифанкін Ігор Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна податкова інспекція, заступник начальника відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"