Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Феодосія

Щебетовська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Народна Партія 2 10
Партія регіонів 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 16 Панченко Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
2 20 Логвінов Юрій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "АТ-Крим", комерційний агент
Партія регіонів
1 5 Маслова Тамара Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
2 11 Зубова Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Щебетовський палац культури, чергова
Самовисування
1 1 Асанов Айдер Шевкєтович 15.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Талісман-К", робітник
2 2 Мельничук Микола Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ ЗМВК "Коктебель", начальник управління курортами
3 3 Бондарев Олег Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ ЗМВК"Коктебель", директор ландшафтного парку «Тиха Бухта»
4 4 Падюков Сергій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ООО "Т.М.М." , керуючий
5 6 Шилова Марина Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ ЗМВК"Коктебель", робітник
6 7 Мустафаєв Арсен Шевкетович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 8 Асанов Ділявер Джемалович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Р/З КД "Коктебель", заступник директора
8 9 Горелова Ларіса Ромутіс-Петрасівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Сіміцветік", завідуюча
9 10 Матюнін Вячеслав Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, в/ч А2327"Вохор"
10 12 Димочкін Дмитрій Валерійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 13 Мєдінцев Олександр Борисович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ ЗМВК "Коктебель", водій
12 14 Муртазаєв Ленмар Марленович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 15 Смоляров Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий табор "Коктебель", завідуючий
14 17 Петрушенко Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, в/ч А2327, начальник команди «Вохор»
15 18 Сєта Вячеслав Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, приватний підприємець
16 19 Бєгунова Ніна Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ОШ №18, с.Краснокам’янка, директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"