Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Феодосія

Приморська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 56,3
Партія регіонів 14 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 6 Карасік Олена Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ ФСК “Море", технік-технолог
2 8 Д’якова Галина Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ ФСК “Море", инспектор
3 9 Іванов Сергій Віталійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ ФСК "Море", інженер-економіст
4 12 Рожков Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, агентство нерухомості, директор
5 13 Бердник Євгенія Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ФЗШ №11, вчитель
6 14 Железняк Степан Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 15 Паращенюк Юрій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, технічний ліцей, викладач
8 19 Коновалов Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДЮСШ, м. Феодосія, директор
9 20 Захарчук Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 24 Сагайдак Олег Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
11 25 Степуніна Любов Іллівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ ФСК "Море", голова профспілки
12 26 Халанський Петро Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, студія в ДК "Бріз", керівник
13 29 Чинєнов Василь Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Блекси", керівник
14 30 Никифоров Сергій Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Никифоров", директор
Самовисування
1 1 Холодний Геннадій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ООО “Крим-метровес Плюс", директор
2 2 Першиков Юрій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "РОДИНА", приватний підприємець
3 3 Лебідь Віктор Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ООО "Мішель плюс", директор
4 4 Романов Роман Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КЖЕП "Приморський-1", інженер
5 5 Шевченко Ірина Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморська селищна рада, спеціалист
6 7 Орехов Анатолій Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 10 Павлов Валерій Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ ФСК "Море", начальник охорони
8 11 Козлов Володимир Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приморська селищна рада, секретар
9 16 Фастовець Олександр Андрійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 17 Третіник Ніна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ “Гіацинт", директор
11 18 Гук Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", загальноосвітня школа №8, вчитель
12 21 Живіло Владислав Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", КЖЕП "Приморський", інженер
13 22 Кабін Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 23 Голінко Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ВАТ ФСК "Море", начальник відділу кадрів
15 27 Табачний Василь Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
16 28 Чорман Абдраман Мідатович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, голова асоціації підприємців
17 31 Тищенко Юрій Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
18 32 Долама Умер Ізетович 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"