Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Євпаторія

Новоозернівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 56,7
Партія регіонів 8 26,7
Партія "Союз" 5 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Ватоліна Галина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 13 Біленький Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, військова частина А2506, матрос 2 класу
3 14 Резак Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 20 Чернова Світлана Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
5 22 Поліщук Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Крим Інвест Сервис", директор
6 24 Канаш Наталія Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, військова частина А2506, інженер МІС
7 27 Кравченко Богдан Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А2506, військовослужбовець
8 29 Котлярова Ганна Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Євпаторійська КЄЧ району, інспектор по обліку житла
Партія "Союз"
1 3 Кононова Валентина Андріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", магазин "Лiтера", продавець
2 5 Немченко Марина Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", приватний підприємець
3 7 Дубина Юрій Петрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", тимчасово не працює
4 10 Пермінов Володимир Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", КП "Екологiя - Н", слюсар
5 16 Капралов Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", Донузлавська дiльниця ЄМПХ, слюсар
Самовисування
1 1 Базанюк Валерій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ШПС "Бріз", керівник гуртка
2 4 Слєпцова Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
3 6 Маслюкова Любов Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
4 8 Маринченко Ірина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
5 9 Галактіонов Геннадій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, військова частина А2506, інженер
6 11 Агапітов Андрій Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А2506, військовослужбовець
7 12 Мурадов Афсер Гусейнович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 15 Ременькова Катерина Селіверстівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, кооператив "Донузлав", інженер
9 17 Сідєльнік Наталя Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Якорьок", завідуюча
10 18 Маслюков Борис Борисович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
11 19 Поліщук Павло Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
12 21 Коба Ніна Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, військова частина А4290, стрілець
13 23 Дяволюк Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
14 25 Прадун Валентин Пантелійович 12.01.2011 Освіта вища, позапартійний, ПАО "ВТБ Банк", директор
15 26 Бєлагін Віктор Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
16 28 Шмигановський Віктор Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А2506, військовослужбовець
17 30 Порохня Юрій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А4442, військовослужбовець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"