Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Алушта

Партенітська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 60
Самовисування 12 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Карасьова Ірина Аркадіївна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 4 Міряйкін Михайло Прокопович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЦМР та СЛ "Крим", начальник квартирно - експлуатаційної служби
3 7 Бандура Сергій Володимирович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 8 Яковенко Оксана Иосифівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 10 Куртєв Віктор Валентинович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 11 Климова Світлана Миколаївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 12 Кашкін Олександр Іванович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДПУ МДЦ "Артек", головний інженер
8 13 Лазарев Олексій Сергійович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Партенітська амбулаторія, головний лікар
9 14 Гончарова Катерина Ігорівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Партенітська селищна рада, юрисконсульт
10 17 Некрасов Євген Іванович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Партенітська селищна рада, секретар
11 20 Улітіна Ірина Андріївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Алуштинська залізнична каса, касир
12 23 Каліхманов Віталій Володимирович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
13 24 Сьомкін Володимир Васильович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
14 25 Харитоненко Віра Миколаївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
15 26 Гогін Денис Вадимович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЦМР та СЛ "Крим", головний інженер
16 27 Гужов Володимир Васильович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Алуштинсьий МВ ГУ МНС України в АР Крим, старший інспектор пожежного нагляду
17 29 Фіданян Вардгес Оганесович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
18 30 Головін Анатолій Олексійович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самовисування
1 2 Макарівський Василь Іванович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Змійчук Іван Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 5 Остапишина Наталя Василівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 6 Власов Віталій Анатолійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАО ЛОК "Айвазовське", охоронець
5 9 Черепнін Павло Васильович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 15 Кононюк Дмитро Валентинович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ ЛОК "Айвазовське", старший зміни охорони
7 16 Малашин Валерій Федорович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Алуштинська міська рада, директор департаменту забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів
8 18 Пястолов Віктор Павлович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Айвазовське", директор
9 19 Клішов Микола Петрович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, дослідне господарство "Приморське" НБС, директор
10 21 Терновський Володимир Григорович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 22 Пугач Юрій Миколайович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
12 28 Бородай Олег Анатолійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"