Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Сімферополь, Залізничний район

Гресівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Семенченко Надія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, НВК "Сад-школа "Боровичок" 1 ст., керівник
2 2 Єрмак Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, заступник Грєсівського селищного голови
3 3 Бабушкін Олександр Генрихович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Приват-безпека", керівник
4 4 Троїцька Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №34, викладач
5 5 Комендантов Сергій Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ГСК-7, член правління
6 6 Єрофеєв Сергій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Кримтеплоелектроцентраль", інженер
7 7 Собещанська Валентина Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, 5 поліклініка, заступник головного лікаря
8 8 Момот Анна Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, РСП "Кримаерорух", диспетчер
9 9 Гордєєв Олег Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Кримтеплоелектроцентраль", машиніст
10 10 Ковтонюк Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кримський республіканський центр соц. служб для сім’ї, дітей та молоді, провідний спеціаліст
11 11 Антонюк Павло Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Аерофлот Російськи Авіалінії", диспетчер
12 12 Васько Дмитро Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "ПластГлассКрим", директор
13 13 Дорш Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Аерофлот", діспетчер
14 14 Шентябіна Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, 5 поліклініка, завідуюча
15 15 Рехтіна Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ЦДЮТ "Єнергія", директор
16 16 Кучина Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
17 17 Козинець Тетяна Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сімферопольська міська рада, голова комітета по управлінню земельними ресурсами
18 18 Колеснікова Тетяна Броніславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гресівська селищна рада, секретар
19 19 Адамовіч Євген Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
20 20 Молчанов Олег Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Міжнародний Аеропорт "Сімферополь", заступник комерційного директора
21 21 Шульга Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Міжнародний Аеропорт "Сімферополь", юрисконсульт
22 22 Чепухіна Оксана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Міжнародний Аеропорт "Сімферополь", інженер-програміст
23 23 Удовидченко Людмила Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №34, заступник директора з навчально-виховної роботи
24 24 Віноградов Валерій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
25 25 Сова Богдан Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, РСП "Кримаерорух", діспетчер
26 26 Плаксін Олег Юрійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, підприємство "Сігма-сервіс", заступник директора
27 27 Дівєнко Олена Федорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Руська Єдність", тимчасово не працює
28 28 Житнюк Дмитро Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, товариство "Спартак", провідний спеціаліст
29 29 Гольдман Давид Якович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "СігмаБанк", касир-охоронець
30 30 Ілларіонов Олександр Борисович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Міжнародний Аеропорт "Сімферополь", директор служби торгівлі та побутових послуг



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"