Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Молодіжненська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 35
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 35

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 25 71,4
Самовисування 9 25,7
Комуністична партія України 1 2,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Лапшина Ольга Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "САТП-1201", голова правлення
Партія регіонів
1 1 Уварова Надія Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, телерадіокомпанія "Крим", бухгалтер
2 3 Павліченко Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 4 Паламарчук В’ячеслав Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Укрсервісагроснаб", директор
4 5 Кореневская Ніна Емелянівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
5 6 Саможена Марія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
6 7 Письменна Лариса Мойсеївна 07.04.2013 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
7 8 Лаврушкіна Раїса Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, МЗШ №2 , директор
8 9 Єгорова Надія Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 10 Дігтяр Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Молодіжненська селищна рада, бухгалтер
10 11 Незбудій Микола Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Манєбор"
11 12 Кудрявцева Світлана Семенівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Лінійний відділ аеропорту Сімферопольського, інспектор сектора догляду
12 13 Синяшин Олег Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПАО приватне акціонерне суспільство МТС Україна, інженер
13 14 Іванов Юрій Сергійович 03.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "ИВКО", директор
14 15 Гур’янова Маргарита Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
15 16 Афонченко Стефанида Гергівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Кримтеплиця", тепличниця
16 17 Титов Роман Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Кримтеплиця", агроном
17 18 Желновач Анатолій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Сімферопольський винзавод, механік
18 20 Костенкова Наталля Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Молодіжненська селищна рада, бухгалтер
19 21 Туровська Світлана Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
20 23 Османова Муніра Енверовна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДК смт.Молодіжне, завидуючий дит. сектором
21 31 Лихачова Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, АЗС "Канон", оператор
22 32 Тащиєва Ірина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Сонячне, фельдшер
23 33 Ковтун Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
24 34 Кондрашова Алла Андріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Молодіжненська амбулаторія, медична сестра
25 35 Резанович Валентина Степанівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДВЗ "Гвоздичка", охоронець
Самовисування
1 19 Поляков Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Кримська митниця, м. Сімферополь, водій ХЄО відділу
2 22 Матвієнко Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", КП "Молодіжне-1", інженер
3 24 Бекірова Ліля Зіяєвна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Агрокомплект", голова правління
4 25 Абібулаєв Енвер Кудузович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ГУ МВВС України в АР Крим, приймальник-розподільник
5 26 Джепарова Аліє 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 27 Менсітов Єльдар Кемалович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
7 28 Умєров Руслан Джаферович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 29 Деркач Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Неаполь", директор
9 30 Шелудько Микола Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТ "Садовод", голова правління



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
7 Коточигов Андрей Володимирович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Кримтеплиця", інженер, 02.11.2010 02.11.2010 01.02.2013
14 Басенко Ольга Леонидівна Освіта вища, член Партії регіонів, Молодіжненська селищна рада, секретар ради, 02.11.2010 03.03.2013 04.01.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"