Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Сімферопольський район

Гвардійська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 31 86,1
Самовисування 4 11,1
Комуністична партія України 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 19 Бабінецький Василь Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, військова комендатура в/ч76410, службовець
Партія регіонів
1 1 Тургенєва Лариса Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сімферопольська централізована бібліотечна система, заступник директора
2 2 Боярських Тамара Костянтинівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Гвардійська районна лікарня, фельдшер
3 3 Кучеренко Тимур Павлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 4 Лукьянов Віталій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Торговий Дім "Скворцово", директор
5 5 Коляндр Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян Сімферопольського району, завідуюча
6 6 Лаєвська Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гвардійська НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія №3", завідуюча з АГЧ
7 7 Корнєва Марина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 8 Лєканова Віра Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян Сімферопольського району, завідуюча відділенням
9 10 Халістова Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гвардійська НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія" №3, заступник директора по науці та виховній роботі
10 12 Чічкін Павло В’ячеславович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
11 13 Зайцев Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Торговий Дім "Скворцово", агент із забезпечення
12 14 Зайцев Валерій Борисович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "МПК Скворцово", завідуючий господарством
13 15 Поліщук Ігор Віталійович 06.06.2011 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Гвардійська селищна рада, заступник голови
14 16 Карабаш Ельвіра Ренатівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гвардійська районна лікарня, дільничний педіатр
15 17 Еміраджиєв Ібриш Меджитович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
16 18 Кулагіна Людмила Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гвардійська селищна рада, спеціаліст з охорони праці
17 20 Ламм Любов Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
18 21 Наумичева Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ФЛП "Чичкін І.В.", продавець
19 22 Чигвінцев Василь Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гвардійська районна лікарня, лікар ультразвукової діагностики
20 23 Кругляк Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Яросвіт - Агро", управляючий
21 24 Сергієнко Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Яросвіт - Агро", директор
22 25 Костинський Євген Франкович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, секретаріат Верховної Ради АР Крим, консультант відділу
23 26 Кіко Світлана Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кримський агропромисловий коледж НУБіП України, заступник директора з виховної роботи
24 28 Соченко Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кримський агропромисловий коледж, директор
25 29 Ключенко Валентина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кримський агропромисловий коледж, заступник директора
26 30 Смерницька Євгенія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кримський агропромисловий коледж, викладач
27 31 Двірник Василь Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
28 32 Двірник Сергій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
29 34 Дудник Любов Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
30 35 Фіалова Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "УЖКХ", контролер
31 36 Токаренко Людмила Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватне підприємство, спеціаліст з розширення ринку збуту
Самовисування
1 9 Ткачук Ольга Петрівна 03.09.2012 Освіта середня, позапартійна, Центр обробки перевезення пошти, контролер перепускного режиму
2 11 Грималовський Андрій В’ячеславович 28.01.2013 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "УЖКГ", директор
3 27 Сейтгазієва Дінара Арифовна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 33 Подкоритов Сергій Володимирович 28.01.2013 Освіта вища, позапартійний, фізична особа – підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
9 Пантюхін Володимир Євгенійович Освіта вища, позапартійний, Гвардійська селищна рада, секретар, 03.11.2010 03.11.2010 05.07.2012
11 Такмаков В’ячеслав Олександрович Освіта вища, позапартійний, пенсіонер 03.11.2010 29.11.2012 пост Сімферопольського райсуду від 20.08.2012
15 Діюк Володимир Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "УЖКХ", директор, 03.11.2010 14.02.2011
Самовисування
33 Ляшенко Віктор Володимирович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 03.11.2010 29.11.2012 пост Сімферопольського райсуду від 20.08.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"