Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Первомайський район

Первомайська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 46,7
Самовисування 10 33,3
Політична партія "Сильна Україна" 3 10
Комуністична партія України 2 6,7
Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 10 Арнаудова Галина Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Первомайська ЦРЛ, сестра-господарка
2 25 Гупало Андрій Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Первомайська районна лікарня, водій
Народна Партія
1 7 Одінцова Олена Сергіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , управління Пенсійного фонду України, заступник начальника управління з призначення пенсій
Партія регіонів
1 1 Дудченко Лідія Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська районна рада, керівник організаційного відділу
2 2 Краснощок Олександр Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська селищна рада, заступник голови
3 15 Нєхта Галина Петрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайське районне товариство, директор
4 16 Стегура Іван Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 17 Васильєва Ірина Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 18 Жидова Наталя Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайський РЄМ, технік абонентської групи
7 20 Штейн Жанна Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайський  радгоспзавод ім.1 Травня, комірник
8 21 Юрковська Олександра Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайська загальноосвітня школа №2, вчитель
9 22 Моренберг Тетяна Євгенівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець, мененджер з торгівлі
10 24 Пятова Галина Федорівна 18.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець, керівник
11 27 Ромаш Галина Геннадіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська селищна рада, керуючий справами виконкому
12 28 Люльчук Сергій Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайський радгоспзавод ім. 1 Травня, управляючий
13 29 Шуплецова Алевтіна Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайська районна лікарня, фельдшер
14 30 Щапков Володимир Ігорович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Первомайський радгоспзавод ім.1 травня, водій
Політична партія "Сильна Україна"
1 6 Мішарін Олег Борисович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець, керівник
2 9 Пентегов Сергій Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
3 26 Масякін Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
Самовисування
1 3 Ястреб Василь Микитович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Первомайський РАЙДУ, керівник
2 4 Луміковський Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, лікар
3 5 Волошко Марія Дмитрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайське районне товариство інвалідів, голова
4 8 Нікішенко Геннадій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ОАО "Крименерго" Первомайський РЄМ, майстер
5 11 Подзигун Лариса Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, РТП "Первомайське", директор супермаркету
6 12 Верстюк Людмила Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 13 Байрамов Емір Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Первомайська районна газета “Вперед", секретар
8 14 Галик Юлія Борисівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 19 Скубанова Ірина Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська загальноосвітня школа №2, вчитель
10 23 Аніпрєєва Раїса Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайська ВКФ “Стройналадка", комірник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"