Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Красногвардійський район

Октябрська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Путрова Аліме Муратівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
2 2 Зелениця Ярослав Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 3 Ібраімов Енвер Тамінович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Крименерго", майстер
4 4 Асанов Ебазер Тамінович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 5 Тьомний Валерій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 6 Дубровіна Наталя Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Октябрської селищної ради, секретар
7 7 Таковий Іван Юрійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 8 Меметов Мамут Елямійвич 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВП "Кримліс", в. о. директора
9 9 Омерова Дляра Ганіівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Джеппаров Рустем Акімович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 11 Плакса Валерій Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, бюро технічної інвентарізації, м.Джанкой, фахівець
12 12 Малахов Микола Олександровіч 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кримський медичний заклад, інженер
13 13 Яроменко Сергій Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
14 14 Ковригін Микола Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
15 15 Ібрагімов Раім Емінович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Карпова Альона Олегівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", Октябрська селищна рада, юрист
17 17 Бакаев Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Красногвардійський НСЦ, директор
18 18 Даніленко Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
19 19 Голубєва Людмила Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Октябрська селищна рада, діловод
20 20 Аппазова Зекіє Февзіівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Октябрська соціальна допомога, завідуюча
21 21 Кушнєр Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Октябрська селищна рада, бухгалтер
22 22 Рижова Ніна Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
23 23 Ратковський Віталій Миколайович 02.10.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Октябрське житлово-комунальне господарство, керівник
24 24 Козлова Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
25 25 Місюрка Володимир Сергійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Октябрський РЕМ, інженер з транспорту
26 26 Барінова Людмила Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, "Військторг сервіс", директор
27 27 Биков Сергій Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЧП "Домоуправління", директор
28 28 Переверзева Людмила Анатолівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красногвардійська селищна рада, спеціаліст
29 29 Лутченко Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Октябрська середня школа №1, вчитель
30 30 Гірнік Ірина Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
23 Адамчік Ірина Іванівна Освіта вища, член Партії регіонів, Красногвардійська податкова інспекція, завідуюча сектором, 02.11.2010 02.11.2010 11.11.2010 за власною заявою, рішення про призначення виборів не надходило

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"