Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Бахчисарайський район

Поштівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 31 86,1
Комуністична партія України 2 5,6
Партія регіонів 2 5,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Чепюк Віталій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Поштовська загальноосвітня школа, слюсарь
2 32 Фурсенко Роман Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, СЗАО “Крим-Аромат" ООО АПК “Авсень", агроном
Партія регіонів
1 1 Яцун Антоніда Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
2 34 Бушуєв Віталій Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 9 Усманов Ельвір Серверович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Ісатов Якуб Толятович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Ісмаілов Рефат Мідатович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 4 Хушаві Арсен Халілович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 5 Панієва Зарема Аліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
5 6 Гришина Ольга Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЧП “Скалісте" ВК, лаборант
6 7 Вербний Вадим Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
7 8 Півков Іван Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 10 Мамутова Ельвіна Рустемівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
9 11 Сухотепла Тетяна Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КФ ВАТ"Укртелеком" м.Бахчисарай, інженер
10 12 Ястребова Анжела Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
11 14 Заблоцька Ольга Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ “Алеф-Віналь Крим", секретар-референт
12 15 Задорожная Любов Герасімівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ОСМД “Альма", голова
13 16 Гринчук Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ “Алеф-Віналь Крим", лаборант
14 17 Баранов Василь Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Поштовська залізнична станція, начальник
15 18 Басова Валентина Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
16 19 Асанова Фатма Наріманівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
17 20 Сосненко Владислав Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Поштовська дільнична лікарня, сімейний лікар
18 21 Шилко Володимир Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП “Аріадна", керівник
19 22 Дичко Тетяна Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Поштовський селищний Будинок культури, керівник
20 23 Аджиумеров Наріман Азізович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, м.Бахчисарай УГГ, слюсарь газового обладнання
21 24 Семьонов Юрій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СЦПТО ім.Теловані м.Севастополь, робітник
22 25 Борисова Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Поштовська селищна рада, секретар
23 26 Фоменко Людмила Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, 7 міська лікарня, м.Сімферополь, рентгенлаборант
24 27 Молчанов Іван Євгенович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
25 28 Москаленко Ольга Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Поштовська селищна рада, секретар
26 29 Аметова Лєнура Руждіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
27 30 Ярошенко Уляна Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
28 31 Супрун Наталія Федорівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
29 33 Умерова Зуре Абсеітівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
30 35 Сухомлінова Жанна Дмитрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
31 36 Халявіна Світлана Григорівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Поштовська дільнична лікарня, медсестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"