Результати виборів депутатів ради

 Луганська область м Первомайськ

Нижненська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 95
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 10 Клокол Світлана Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВП Світличанське управління ТОВ "Лугансквода", начальник РД
Партія регіонів
1 1 Осадчук Олена Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Нижнєнська селищна рада, секретар ради
2 2 Клименко Ольга Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВП Світличанське управління ТОВ "Лугансквода", заступник начальника виробничого відділу
3 3 Толстоп’ятенко Сергій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВП Світличанське управління ТОВ "Лугансквода", керівник ВТВ
4 4 Тарасенко Ліана Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Нижнєнський УВК"Загальноосвітній учбовий заклад – дошкільний учбовий заклад", вихователь
5 5 Іванов Геннадій Геннадійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВП Світличанське управління ТОВ "Лугансквода", начальник дільниці
6 6 Рєшкє-Єссє Олена Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Нижнєнський УВК"Загальноосвітній учбовий заклад – дошкільний учбовий заклад", кухар
7 7 Костіна Світлана Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Турбаза Сергіївької філії ЛЕО, сторож
8 8 Занофрієва Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Нижнєнський УВК"Загальноосвітній учбовий заклад – дошкільний учбовий заклад", помічник вихователя
9 9 Бардакова Лариса Олексіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВП Світличанське управління ТОВ "Лугансквода", технік-диспетчер
10 11 Бочко Валентина Дмитрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36, директор
11 12 Марина Костіна Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дошкільний навчальний заклад "Червона шапочка", кухар
12 13 Олейник Сергій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВП "Шахта Тошківська" ДП "Первомайськ вугілля", робітник забою
13 14 Гринько Володимир Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Шахта Тошківська" ДП "Первомайськ вугілля", робітник
14 15 Єфремов Ігор Геннадійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36, педагог-організатор
15 16 Міоков Роман Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ОПРП м. Гірське, пожежник
16 17 Федорова Ольга Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Нижнєнський психоневрологічний інтернат, молодший медпрацівник
17 18 Чебан Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Нижнєнський психоневрологічний інтернат, молодша медсестра
18 19 Шевцова Катерина Валентинівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
19 20 Нікітенко Світлана Леонідівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Нижнєнська селищна рада, технічний працівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"