Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Краснолиманський район

Ямпільська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 19 95
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 12 Гайворонський Василь Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Локомотивне депо м. Красний Лиман, слюсар
Партія регіонів
1 1 Літвінова Зоя Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЕЧ-1 м. Красний Лиман, інженер
2 2 Бондарев Іван Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ямпільське лісництво, лісник
3 3 Резніков Юрій Павлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Краснолиманська дистанція колії, монтер колії
4 4 Попович Василь Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ямпільське лісництво, лісник
5 5 Кравець Юрій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємець
6 6 Співак Вячеслав Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Краснолиманський ДАРМ, інженер
7 7 Саржевський Сергій Викторович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Краснолиманська дистанція колії, помічник машиніста
8 8 Воробйова Ніна Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ямпільська селищна рада, секретар
9 9 Шепілова Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ямпільська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, старша медична сестра
10 10 Охріменко Олександр Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Вагонне депо ст. Красний Лиман, старший оглядач зміни
11 11 Саржевський Георгій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ямпільська селищна рада, спеціаліст з земельних питань
12 13 Циба Геннадій Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Краснолиманська дистанція колії, автослюсар
13 14 Пшенична Тамара Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ямрільський навчально-виховний комплекс, вчитель початкових класів
14 15 Дегтярьов Олексій Юрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Газове господарство Краснолиманської дільниці, технік по обслуговуванню газових систем
15 16 Бондаренко Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ямпільська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, акушерка
16 17 Зуєнко Володимир Ілліч 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
17 18 Дерев’янко Сергій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, база відпочинку, охоронець
18 19 Шабанова Галина Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
19 20 Малко Іван Якович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, база відпочинку, охоронець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"