Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Красноармійський район

Новоекономічна селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Бережна Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоекономічна селищна рада, касир
2 2 Ляхова Лідія Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пошта смт Новоекономічне, листоноша
3 3 Черкасова Юлія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новоекономічна загальноосвітня школа, вчитель
4 4 Приходько Олена Леонтіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, шахта ім. А.Г.Стаханова, прибиральниця
5 5 Краснєнкова Сніжана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ООО "Вітак", контролер
6 6 Суботін Микола Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, домогосподар
7 7 Юзипович Ганна Несторівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, шахта ім. А.Г.Стаханова, прибиральниця
8 8 Павлов Віктор Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Звільнений за віком у запас
9 9 Жевернюк Людмила Тимофіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Територіальний центр з захисту населення, соціальний робітник
10 10 Наумова Лариса Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоекономічна селищна рада, завідуюча військово-облікового бюро
11 11 Петрова Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта ім. А.Г.Стаханова, фельдшер
12 12 Трубіна Людмила Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоекономічна селищна рада, керуюча справами виконкому
13 13 Телюкіна Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоекономічна селищна рада, секретар
14 14 Моїсеєва Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, домогосподарка
15 15 Топорець Вікторія Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
16 16 Парінцева Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
17 17 Філінська Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Новоекономічний ЦКіД, завідуюча дитячим сектором
18 18 Кисельова Марина Степанівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоекономічна селищна рада, головний бухгалтер
19 19 Дикун Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
20 20 Фомін Степан Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, шахта ім. А.Г.Стаханова, слюсар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"