Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Красноармійський район

Гродівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 90,9
Самовисування 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Сіменко Софія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська селищна рада, головний бухгалтер
2 2 Моргун Леонід Леонідович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 3 Касьянова Світлана Вячеславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська загальноосвітня школа, вчитель
4 4 Ігнатенко Майя Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 5 Демура Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, шахта "Краснолиманська", гРОЗ
6 6 Чупахіна Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ Держкомзему Красноармійської РДА, спеціаліст
7 7 Ільницький-Кольганович Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта 1/3 Новогродівська, охоронець
8 8 Коваленко Світлана Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, відділ поштового зв'язку №8 смт Гродівка, начальник поштового відділення
9 9 Саєнко Наталія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гродівський дошкільний навчальний заклад , вихователь
10 10 Баришник Василь Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська загальноосвітня школа, вчитель
11 11 Яблонська Людмила Янушівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Вітак", директор
12 12 Петров Петро Петрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта ім. А.Г.Стаханова, електрослюсар підземний
13 14 Червінчак Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська селищна лікарська амбулаторія, медсестра
14 15 Литвин Олександр Валерійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта 1/3 Новогродівська, електрослюсар підземний
15 16 Дзюбан Людмила Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська селищна лікарська амбулаторія, сімейний лікар
16 17 Карабут Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, домогосподарка
17 18 Туктаєва Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, бібліотека с. Красний Яр, бібліотекар
18 19 Ляшенко Сергій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, шахта 1/3 Новогродівська, машиніст підйому
19 21 Усплєньєв Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, АТП 04664, водій
20 22 Шпак Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Самовисування
1 13 Скакун Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, шахта ім. Димитрова, електрослюсар підземний
2 20 Бачек Любов Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, шахта ім. Димитрова, охоронець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"