Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Глибоцький район

Глибоцька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 23 76,7
Соціалістична партія України 3 10
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 3,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 23 Митранюк Ігор Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", залізнична станція “Глибока-Буковинська", начальник бази запасу тепловозів
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 16 Фернега Максим Федорович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , АЗС в смт Глибока, оператор заправки
Політична партія "Сильна Україна"
1 19 Оршевський Дмитро Танасійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 20 Петрук Іван Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
Соціалістична партія України
1 7 Пашняк Василь Флорович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
2 8 Думітру Георгій Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 27 Зозуляк Георгій Іларіонович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Райспоживспілка, заступник голови управління
Самовисування
1 1 Ванзуряк Ганна Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнської партії Миру і Єдності, пенсіонер
2 2 Пушкач Іван Ілліч 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Крилюк Василь Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоцька ДПІ, ревізор-інспектор
4 4 Цибуляк Степан Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Громадська сила", приватний підприємець
5 5 Крайська Дарія Георгіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
6 6 Горобець Тарас Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 9 Фундюр Петро Опанасович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
8 10 Безверхня Валентина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Глибоцька РДА, головний спеціаліст
9 11 Калинюк Геннадій Євгенович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 12 Лупуляк Костянтин Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 13 Шова Ганна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцький ліцей, викладач
12 14 Комісарчук Олег Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоцька ЦРКЛ, лікар-анастезіолог
13 15 Ізраілик Анастасія Іллівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька селищна рада, спеціаліст
14 17 Маник Петро Маркович 01.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, Глибоцька ЦРКЛ, оператор котельні
15 18 Лупуляк Костянтин Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 21 Соколова Марія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька ЦРКЛ, старший рентгенолог
17 22 Цікул Роман Мірчович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
18 24 Григорчук Богдан Тарасович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", фермерське господарство “Руно БТ", голова
19 25 Дудка Володимир Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Глибоцька РДА, інженер-електрик
20 26 Солоненко Сергій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Глибоцька РДА, головний спеціаліст
21 28 Сорощук Юрій Сільвестрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
22 29 Панчук Іван Аркадійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоцька ЦРКЛ, лікар-невропатолог
23 30 Тоненчук Сергій Степанович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Глибоцька РОВФСТ “Колос", Кам’янська ДЮСШ, інструктор по спорту, тренер-викладач



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"