Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Вижницький район

Берегометська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 29 96,7
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Сильна Україна"
1 13 Берник Дмитро Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Клим Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, Чернівецький рибзавод, пасічник
2 2 Руснак Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
3 3 Чепель Дмитро Омелянович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
4 4 Раца Степан Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Дорубець Василь Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Тоненький Віталій Сидорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Берегометське ССТ, голова правління
7 7 Марчук Марія Тодорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Клуб Заріччя, завідуюча
8 8 Берник Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Берегометська селищна рада, завідуюча загальним відділом
9 9 Паламарюк Іван Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 10 Паламарюк Дмитро Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Паламарюк Іван Дмитрович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Берегометське лісомисливське господарство", лікар-ветеринар
12 12 Паламарюк Галина Дементівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Берегометська міська лікарня, акушер-гінеколог
13 14 Хом’як Василь Корольович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
14 15 Малярчук Володимир Ілліч 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
15 16 Бужніца Олег Радович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Роднічок", директор філії
16 17 Боднарюк Алла Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берегометська міська лікарня, медсестра
17 18 Колотило Степан Дмитрович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Храм Святого Юрія Київської УПЦ смт Берегомет, священник
18 19 Гавалешко Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
19 20 Лупу Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №2, заступник директора
20 21 Кричун Ярослав Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Берегометський ДЛВМ, лікар-епізоотолог
21 22 Бойчук Андрій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
22 23 Погребняк Руслан Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
23 24 Думенко Юлія Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Берегометська селищна рада, секретар
24 25 Гавалешко Гаврило Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
25 26 Дарій Григорій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Берегометське лісомисливське господарство", помічник лісничого
26 27 Боднарашик Костянтин Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Берегометська міська лікарня, фельдшер
27 28 Лупу Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа №3, директор
28 29 Мендришора Василь Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
29 30 Думенко Юрій Григорійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"