Результати виборів депутатів ради

 Донецька область Добропільський район

Святогорівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 50
Партія регіонів 9 45
Народна Партія 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 16 Архипов Ігор Серафимович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ДП “Новодонецька", в.о. помічника начальника дільниці №3
Партія регіонів
1 2 Романченко Віра Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, районна бібліотечна система, завідуюча
2 3 Процак Віктор Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ “Перспектива", менеджер управитель зі збуту
3 7 Авраменко Тетяна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Святогорівська селищна рада, секретар
4 10 Костельний Володимир Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП “Норма", будівельник
5 11 Стрепоченко Микола Борисович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство “Агрос", директор
6 12 Жахалова Галина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство “Благодать", бухгалтер
7 14 Прокопенко Зоя Василівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Вірівський ФП, керівник ФП
8 15 Кабанець Ірина Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий садок “Дзвіночок", керівник
9 17 Камінська Людмила Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новоукраїнська сільська бібліотека, завідуюча
Самовисування
1 1 Шаданія Марина Йосипівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 4 Гордасевич Ганна Андріївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АФ “Техносервіс", бухгалтер
3 5 Кононіченко Наталя Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ“Святогорівське", працівник
4 6 Бєгєй Галина Сергіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Добропільська центральна бібліотечна система, бібліотекар
5 8 Чубарук Сергій Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП “Алмазна", підземний гірник
6 9 Сердюк Юлія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Добропільський райвідділ МНС , старший інженер служби державного пожежного нагляду
7 13 Вініченко Едуард Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
8 18 Пилипенко Тетяна Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ “Святогорівське", рахувальник
9 19 Кизименко Віктор Дмитрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Білозерське", помічник генерального директора
10 20 Тимофєєв Петро Федорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ “Білозерське", гірничий працівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"