Результати виборів депутатів ради

 Кіровоградська область Олександрівський район

Лісівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Шуть Олена Юріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лісівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 2 Лозова Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КЕВ м.Кіровоград, начальник теплового господарства
3 3 Балановський Григорій Федорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, військова частина А 0981, начальник авторемонтної майстерні
4 4 Григор Олена Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, військова частинаА 0945, начальник частини МТЗ
5 5 Герешенко Ольга Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, військова частина А 0981, юрисконсульт
6 6 Пшіник Наталія Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, військова частина А 0981, вихователь дитячого садка «Ялиночка»
7 7 Жеглатий Владислав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлизаветградківська загальноосвітня школа, вчитель
8 8 Рибалко Лариса Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Лісівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
9 9 Дубовик Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Філоненко", продавець
10 10 Мєрінов Юрій Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А 0981, військовослужбовець
11 11 Компанієць Людмила Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Михайлівське", вагар
12 12 Демченко Світлана Ярославівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Лісівська селищна рада, секретар
13 13 Пономаренко Катерина Григорівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, військова частина А 0981, технік об’єднаної ремонтної майстерні
14 14 Брайко Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Галкіна", продавець
15 15 Задворний Микола Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частина А 0981, військовослужбовець
16 16 Бичков Роман Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, військова частинаА 0981, військовослужбовець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"