Результати виборів депутатів ради

 Київська область Броварський район

Калинівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Скорик Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Скорик Тарас Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приватне АТ "Страхова компанія Провідна", спеціаліст
3 3 Лиса Лариса Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., педагог-організатор
4 4 Поштаренко Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Калинівська сільська рада, охоронник
5 5 Дмитрик Сергій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Броварське управління ГУ МНС України, начальник сектору зв’язку
6 6 Трикіша Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Булкот Вадим Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
8 8 Пашнюк Валентина Григорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
9 9 Онашко Лариса Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна
10 10 Постол Лариса Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
11 11 Недашківський Валентин Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Харсіка Любов Ігорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
13 13 Чайка Людмила Григорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Боварська районна рада, зас. начальника відділу освіти
14 14 Чечельницька Юлія Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смт. Калинівка, перукар
15 15 Дорошенко Максим Миколойович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління МВС України, юрисконсульт
16 16 Багмут Віталій Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АТ "Угрібанк", нач. Служби безпеки
17 17 Ожаревська Людмила Степанівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ комбінат "Тепличний", вахтер гуртожитку
18 18 Правдивець Богдана Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Калинівська сільська рада
19 19 Демчук Раїса Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
20 20 Міщенко Анатолій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Орієнтир "Буделемент", слюсар-сантехнік
21 21 Булкот Микола Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ комбінат "Тепличний", керівник цеху
22 22 Шевченко Юрій Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, тимчасово не працює
23 23 Токар Ольга Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Господарчі товари", пролавець
24 24 Хамбір Геннадій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
25 25 Гусак Євген Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТРЦ "Термінал", шеф-кухар
26 26 Лінійчук Костянтин Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПВКФ "Проксин", інженер
27 27 Шесть Сергій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Бровари-Водоканал", інженер
28 28 Іванішина Тетяна Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ТОВ "Декора-Україна", бухгалтер
29 29 Кисіль Юрій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, ТОВ "СП АТС-Україна"Менеджер
30 30 Яворська Ірина Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"